Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fehér folyasom van és a nemi...

Fehér folyasom van és a nemi szervemen belül a hüvely bemenetetnél el nem múló fehér pöttyök, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
7 hónapos terhes vagyok,az eredmények szerint candidám van viszont a hüvelykup amit kaptam rá (Gynozol) nem hat semmit.Candida kúrán vagyok,ami így terhesen eléggé megviselt, de nincs mit tenni orvosolni kell a problémát. A nőgyógyász azt mondta próbáljam meg befújni Aloe Firstel reggel és este, és egy kis szódabikarbónás ülő fürdő sem árt. Már mindent kipróbáltam mégsem segít semmi... Már kételkedek abban is hogy ez tenyeg gomba. Volt valakinek hasonló problémája?

2021. febr. 25. 14:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Szia sajnos nekem ugyanez volt,viszont en vettem Canesten kupot 7naposat+Canesten intim mosót es nekem ezek használtak
2021. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt gombás fertőzésem, én is Gynazolt kaptam rá (2 adagot egymás után), illetve kívülről kennem kellett magamat Canesten krémmel. Emellé a Gynazol elhasználása után minden este Gynophilus kapszulát tettem fel 2 hétig, hogy helyreálljon a hüvelyflórám, eddig használtam a Canestent is. A Canesten krémet és a hüvelyflóra helyreállítót esetleg megpróbálhatnád.
2021. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem a teafaolaj segitett csak, semmi tabletta se krem se
2021. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kedves 3as,a teafaloajjal mit hogy csinaltal?koszonom a valaszod,erdekel mer jelenleg nalam is ez a problema
2021. febr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hat azt tudni kell hogy a patikai tomeny 100% os...azt higitani kell

En 35% osat hasznaltam amit az oriflame ba lehet kapni kicsi uvegbe.

Tettem a betetre illetve 1 2 cseppet az ujjamra es bedorgoltem vele a hugycso tajekat es a huvely kulso illetve kb 1 2 centi melyen a belso reszet. Ahova konnyen becsuszik az ujjad meg de nem kell felnyulni

Hozzateszem en nem vagyok varandos de 2 adag kup utan sem javultam

Nekem ez bevalt :)

2021. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon eros fertotlenito, bakterium olo hatasa van 😊
2021. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen,kifogom probálni mindenkép,még annyi hogy hányszor csináltad napi,és hány napon keresztül?
2021. febr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Huuu hat ezt pont nem tudom mert tavaly volt.

De este furdes utan, nappal tudsz betetre tenni 1 2 cseppet.

Addig csinaltam meg nem mult el teljesen, plusz meg par nap

De egyebkent utana is kb minden heten 1x bekentem magam. Foleg strandolas uszoda nyilvanos wc utan 😊

Vagy ha erzed hogy felvagy fazva akkor is ugyanigy 1 2 csepp.

Mondom nekem legjobb 😊

2021. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok a tanácsot! Úgy látom nem vagyok egyedül ezzel a problémával sajnos, én már teljesen el vagyok keseredve,hogy nem múlik és már több mint három hete kinlódok a kupokkal amiket írt az orvos.
2021. febr. 26. 21:05
 10/13 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo, ajanlom neked is probald ki!

Sokszor egy termeszetes gyogymod jobb mint a gyogyszer

2021. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!