Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez alapján lehet...

Szerintetek ez alapján lehet terhesség vagy inkább más állhat a dolog mögött?

Figyelt kérdés
A párommal kizárólag óvszerrel voltunk együtt. Az előző menstruációm(jan. 23.)előtt 3 nappal (jan. 20.)volt enyhe rózsaszín folyásom, szinte alig látható, csak a WC papíron pisilés után, majd megjött, élénk vörös színű, nem barnás vérzés, annyi volt a szokatlan, hogy a betéten nem volt olyan sok vér, inkább amikor mosdóba mentem, akkor jött több belőlem. Ezt annak tudtam be, hogy az előző havi stressz miatt lehet, de azért csináltam több tesztet is, mind negatív lett. Ebben a hónapban elvileg 22.-en kellett volna megjönnie, de már 5 napja késik. Minden nap tesztelek, az összes negatív, viszont a mellem erzekeny es a hőm is 37 körül van. Alapbol is stresszes volt a honap, de most emiatt is nagyon aggódok. Nyilván ha egy héten belül nem jön meg, orvoshoz fordulok, de addig is gondoltam kérdezek véleményt. Szerintetek ez alapján lehet terhesség vagy inkább más állhat a dolog mögött?

2021. febr. 27. 11:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor méred a hődet? Mérted az egész ciklusban?


Lehet valami hormonprobléma van vagy később volt az ovud

2021. febr. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha bármilyen vérzést tapasztaltál, akkor nagy eséllyel nem vagy terhes. Mostanában divat a vérzést a terhesség tünetének mondogatni, pedig azért lássuk be, hogy várandósan vérezgetni minden, csak nem normálisa.


2. A hő semmit az ég egy adta világon nem jelent. Sokan azt hiszik, hogy helyesen mérik, pedig nem. Még az ágyban sem szabad felülnöd és pl.ha egész éjjel pisilni mászkáltál, akkor már nem is ér semmit. Én egy hónapban mértem a hőt, nem ment 38.5 fölé és láss csodát, mégis lassan szülök. Abban a hónapban fogant.


3. Normális, ha kimarad egy havi menstruáció egy évben, nem vagyunk gépek. Ha megismétlődik vagy rendszeres lesz minden hónapban a pecsételgetés, akkor érdemes orvoshoz menni. Jelenleg úgyis annyit fog mondani, hogy várd meg a következő hónapot.


4. NEM VAGY TERHES.

2021. febr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. válaszoló reggel mérem, es én is gondoltam arra, hogy később lehetett, mert 13-án leesett a hőm és utána kezdett emelkedni

2.válaszoló gratulálok a babához!! azért ijedtem meg ennyire mert nálam még nem volt olyan hogy kimaradt volna, max egy-két nap ingadozás

2021. febr. 27. 14:04
 4/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi a helyzet azóta? Pont ugyanígy vagyok, mint te voltál azzal a különbséggel, hogy én közben rájöttem, hogy örülnék ha baba lenne. Ma csinálok tesztet.
2021. márc. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

szia! azóta sem jött meg, a tesztek továbbra is negatívak,én meg egyre idegesebb vagyok:/ még várok egy-két napot aztán elmegyek dokihoz szerintem.

jujj akkor remélem neked pozitív lesz, írj majd!!:)

2021. márc. 1. 08:42
 6/12 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy gerjeszti egymást ugye a folyamat, mert ha ideges vagy azért is késik. Egyszer volt ilyen életemben, hogy késett több, mint egy napot, akkor mikor 4 nap csúszász után csináltam tesztet engem a negatív eredmény annyira megnyugtatott, hogy másnap reggelre meg is jött. Ha terhes lennél most már tuti lenne annyi hormon ami egy halvány csíkot adna. Szerintem megnyugodhatsz.


Írok majd, de lehet addigra meg is fog jönni már mert elkezdtem időnként az ismerős görcsöket produkálni. Mondjuk rettentően szédülök, amit meg nem szoktam. Délután munka után a teszt lesz az első dolgom. Ha pozitív hát gratulálok a kis Houdininek, ha negatív, akkor pedig beszélek a párommal, hogy ez egy égi jel volt és itt az ideje belevágni a dologba.

2021. márc. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ez a mindjárt megjön érzésem nekem is van, többször is, de aztán valamiért mégsem.
2021. márc. 1. 11:04
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát én nem bírtam ki, hazajöttem és előttem egy Predictor earlyt és negatív, szóval le is mondtam a dologról. Ha nem jönne meg a héten, akkor csinálok még egyet más típussal, de ha ez aminek már a menstruáció előtt ki kéne mutatni ennyi nap késéssel is negatív (bár nem reggel csináltam), akkor én elhiszem, hogy nincs baba. Amúgyis csekély esély lett volna rá. :) Ez van.
2021. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a stressz lesz a ludas. Főleg, hogy egyre jobban rágörcsölsz. Lassan hinni kéne a negatív teszteknek, és elengedni magad! Tudom, könnyű azt mondani. De azért próbáld meg. 🤞
2021. márc. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor most ezek szerint nem volt itt az ideje 8-as válaszoló:/

9-es:próbálok, csak nehéz, főleg, hogy van más dolog is ami miatt ideges vagyok mostanában.

2021. márc. 1. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!