Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegi teszten egesz...

Terhessegi teszten egesz halvany de jol lathato csik (nem a kontrollcsik) teszt utan egy oraval. Tevedhet vagy pozitiv?

Figyelt kérdés

2021. febr. 28. 16:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelmezhető 1 órával utána. Csinálj újat
2021. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyenem,hogy 2 óra múlva volt ott a második csík nagyon halványan. érvényes mert terhes voltam, 4 hetes de elvetéltem. Szóval a teszt szerintem jó,egy két nap után tesztelj újra.
2021. febr. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

mindenképp ismételj pár nap múlva.


kicsit off, de nem is értem amúgy azokat, akik a negatív tesztet még őrizgetik 1-2 órán át. miért nem dobjátok ki, ha letelik az x idő, ami múlva már nem mérvadó?

2021. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
37%
Jaj, 3-as, hát mit nem értesz? Amikor letelik a használati utasításban írt idő, nem terhesek. De egy órával utána már kicsit terhesek. Érted?!
2021. márc. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
4es: jaj igen, így már világos :D én is nagyon szeretnék babát, de eszemben sincs azért őrizgetni, hogy hátha pozitív lesz mire megszárad... ha nem jön meg, majd 2 nap múlva talán lesz egy pozitív tesztem...
2021. márc. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Mai teszt megerősítette: pozitív.


És egyébként örök harcom, hogy az iskolákban elsősorban az EQ-t kéne fejleszteni...itteni kommenteket látva van még mér' dolgozni. :-)

2021. márc. 1. 14:10
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok ,gratulálok.

Ahogy írtam én is így jártam.Ez a sok negatív komment, az emberi ostobaságot mutatja csak.Azért mert papíron levan valami írva annak úgy is kell lennie...vicc az egész.Azt sem értem,hogy miért probléma egy tesztet megtartani akár több óráig is.....Na mindegy, most gondolom csak néznek ki a fejükből.

Jó egézséget kívánok.

2021. márc. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

3as vagyok.

gratulálok! nem hinném hogy bármit is írtam volna, ami sértő volt, nem volt bennem semmi rosszindulat, szimplán kérdeztem, amire kíváncsi voltam... amire továbbra sem kaptam választ... és ehhez az egészhez semmi köze az EQ-nak szerintem. magamból kiindulva: ha tesztelek egy negatívat, de 2 óra múlva pozitívvá válik, az elég fals eredményt adhat, várni kell kétségek között még egy napot... akkor inkább legyen negatív, és 2 nap múlva lesz egy biztos pozitív tesztem. én így gondolom, ezért ki is dobom kb egyből a teszteket. te miért nem dobtad ki?

2021. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Bakker, kidobtam, hogy a viharba ne dobtam volna ki. :-) De utána belenéztem a szemetesbe és megláttam. Ennyi.


Egyébként: lehet én vagyok fantáziátlan (és minden ellenségeskedés nélkül mondom), de én csomó indokot tudok elképzelni, valaki miért nézegeti újra, akár x óra múlva is. Mondjuk például baromira nem szeretne gyereket. Vagy baromira igen. Vagy egyszerűen elöl hagyja. Vagy véletlen újra rápillant a kukában. Stb.


Egyébként 4-esre gondoltam.

2021. márc. 1. 18:23
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja és köszönöm! Reméljük marad a baba, egy vetélés meg egy 16. héten távozás után. :-)
2021. márc. 1. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!