Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13+3 napos vagyok és mára...

13+3 napos vagyok és mára elmúltak a tuneteim. Van okom aggódni?

Figyelt kérdés
Ez a második terhességem és az első sajnos 9 hetesen vetelessel ért végett (barnázással indult). Pár napja még erős hányingerem volt és volt h hánytam is párszor. Tegnap óta ez enyhült és ma már kb semmi bajom. Annyit érzek h a méhemnél húzódik és néha néha bele szúr. Görcs, semmilyen vérzés nincsen. A múltkori vetélés miatt van bennem ez a félelem de próbálom elengedni csak nehéz. Szerdán megyek az első genetikai uh-ra, addig kicsit kétségek között vagyok. Valakinek volt/van hasonló tapasztalata?
2021. márc. 1. 11:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában az első trimeszter végén el szoktak múlni a rosszullétek, az enyhe görcsölgetés pedig normális, szedj magnéziumot. Ne aggódj.
2021. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
9 hónap alatt rengeteg minden miatt kell aggódni. Ez nem az, élvezd a terhességet. Csak kikészíted magad :)
2021. márc. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki :)
2021. márc. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
13 hetesen nem gond. Majd jönnek az új tünetek :) egyébként együtt érzek, én is pont így jártam mint te, az előző vetélés miatt nagyon aggódtam amikor újra terhes lettem, nem is mertem beleélni magam annyira, nehogy megint csalódás érjen. Én most kezdek lenyugodni, hogy végre érzem a mozgását, addig minden uh előtt aggodalmaskodtam feleslegesen. :) Nyugodj meg, nem lesz semmi baj a babával.
2021. márc. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!