Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés 6 hetesen. Elvetélhettem?

Vérzés 6 hetesen. Elvetélhettem?

Figyelt kérdés
Kb. 6 hetes várandós lehettem, amikor reggel menstruáció szerű vérzéssel ébredtem. Egy picit nyilalgatott, majd picit görcsölt is, de egyáltalán nem fájdalmasan. Rá 2 napra volt időpontom a kórházba, nincs fogadott orvosom. Ott a doki meg is jegyezte, hogy enyhén véres, barnás folyást lát, csak kézzel vizsgált meg. Uh-ra nem küldött tovább csak későbbi időpontban. Azóta is észleltem pecsételő vérzést. Lehetséges, hogy elvetéltem?
2021. márc. 1. 12:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha voltál orvosnál, ezt miért nem mondta? 🤔
2021. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen jeleztem, de nem mondott rá semmit, csak hogy igen, enyhén véres, barnás folyást lát.
2021. márc. 1. 12:09
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen lehetséges
2021. márc. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Ez mikor történt? Es azóta miért nem mentél el magánúton egy vizsgálatra?
2021. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
1 hete történt. A kórházi uh-ra hamarabb van időpont, mint amiket kaptam volna magánba...
2021. márc. 1. 12:40
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Azért hat hetes terhesség nem valószínű, hogy enyhe maszatolással távozik, kérdés, fejlődött-e, amit csak UH-n látnak. Kézzel meg pont nem szerencsés vizsgálni, ugyanazért, amiért szexelni se.
2021. márc. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Vagy elvetéltél vagy nem. Majd az UH-n kiderül.
2021. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet akár hematóma is
2021. márc. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező mi lett vegul? Én most estem át egy vetelesen, de szerencsére minden “kijött” belőlem így kaparni nem kellett csak egészségügyi tisztítást csinálni, de borzasztó lelki fájdalmam vab, testi egyáltalán nincs.

Majd írd meg mi volt, de sajnos nem egészséges egy terhesség alatt sem a vérzés. Remelem azért veled minden oke lesz!

2021. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves Utolso! Koszonom az erdeklodest. Nagyon sajnalom, ami veled tortent... En egyelore varom az uh-t, ami majd szerdan lesz.
2021. márc. 1. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!