Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan valakivel, hogy...

Volt olyan valakivel, hogy elment 8 hetes terhesen orvoshoz, és kiderült, hogy nem is 8, hanem 12 hetes terhes?

Figyelt kérdés

Utolsó mensi szerint holnap után leszek 8 hetes. De a legutóbbi ciklusban sokszor volt olyan érzésem, mintha terhes lennék. Persze, tesztet nem lőttem, mert saját magam is hülyeségnek gondoltam, hiszen normálisan menstruáltam, de azóta sem tudom kiverni a fejemből a gondolatot. 1 nap késésnél olyan erősen és hamar pozitív lett, gyakorlatilag a tesztcsík hamarabb jelent meg, mint a kontrollcsík.

Meg amiatt is felmerült, mert az előző mensim előtt 1 nappal teszteltem, és nagyon halványan, de pozitív volt, de másnap megjött, szóval elkönyveltem, hogy akkor kémiai volt. De mi van, ha már akkor összejött, és megmaradt a mensi alatt is?

Holnap megyek orvoshoz, szóval hamarosan kiderül, de addig is érdekelne, volt-e ilyen valakivel? Lehetséges egyáltalán?


2021. márc. 1. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen velem történt ilyen, lecsúsztam a 12.heti kötelezőről is, annyira el volt nálam minden számolva. Mondjuk nekem a menzeszem is egy katasztrófa. Sokat késett nekem is elöző hónapban, majd megjött mint a Niagara, kövi hónapban pedig pozi lett a teszt. Innen kezdödött az összevissza számolgatás. Még a szülőszobán is tettek rá egy lapáttal, mikor mondták anyuka maga nem 30 hanem 33 hetes terhes. Mondjuk ott, akkor ennek örültem.
2021. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írd meg mit mondott a doki
2021. márc. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem volt ilyen, de pl most is lehetett volna, ha nrm tesztelem, mert 3 napig vérezgettem. Mondjuk nyilván alig, meg én éreztem is, hogy terhes vagyok. De elofordulhat amúgy. Erősebb lett mint a kontroll csík? Mert nekem is 1 nap késéssel erős pozi volt és hamarabb jelent meg, mint a kontroll csík, de 6 nap késéssel már erősebb volt jóval a 2.csik.
2021. márc. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
*ja de azt kihagytam, hogy nekem egy héttel nemvárt előtt volt a 3 napos vérezgetés, aztán persze nem jött meg mikor kellett volna. Ja és az utolsó mondatból kimaradt hogy a 6 nap késésnél a tesztcsík lett jóval erősebb a kontroll csíktól.
2021. márc. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerencsére valóban 8 hetes vagyok :)
2021. márc. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!