Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+3hkm vagyok. Ti mar...

15+3hkm vagyok. Ti mar ilyenkor vasaroltatok a kicsinek? Ki agyat szeretnenk megvenni. Szerintetek mennyire erdemes mar most? Ilyenkor mas kicsi az esely arra h barmi baja legyen nem?

Figyelt kérdés
2021. márc. 2. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Baj bármikor történhet. Erre nem lehet alapozni sajnos. A betöltött 20 hét után kezdtem el vásárolgatni. Kiságyat kaptunk, de ha venni kellett volna akkor a 30. hét környékén vettünk volna, ahogy minden "nagyobb" dolgot is. Pl babakocsi.
2021. márc. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Én egy héttel vagyok előrébb. Mi megvettük a babakocsit múlt hétvégén, előtte vettünk már babaruhát is. Nekünk egyszerűbb folyamatosan figyeli az akciókat, használt dolgokat és lassanként megvenni, mint egyszerre az egészet. Szerintem nyugodtan vásárolj, baj pedig bármikor lehet, nem lehet ettől félni. Ne aggódj, minden rendben lesz. 😊
2021. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Én még ilyenkor nem vettem semmit.

Mondjuk velem az a baj, hogy megveszek valamit és két napra rá tuti, hogy látok olyat ami jobban tetszik és ugyanannyiba is kerül.

A 34.héten vettem meg mindent.

2021. márc. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

13 hetes vagyok.

Van már neki elég sok ruhája, megvan a kiságy és a babakocsi.

Szerintem vásárolhatsz, ha szeretnél.

Baj pedig bármikor történhet sajnos.

2021. márc. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vettem semmit, meg akartam várni azt a bizonyos 24.hetet, amikor már életképes lehet a baba. Kisruhákat persze vettem.

Végül dec.23-án (28 hetesen) bekattantunk a férjemmel és felutaztunk egy nagy platós autóval Budapestre és megvettünk mindent, amit csak lehetett :D

Annyi Brendon pontot gyűjtöttem, hogy most egy darabig a pelenkát ők állják majd :D

2021. márc. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azert gondolkosom a kisagyon mert nagyon jo arban tudnank most hozza jutni
2021. márc. 2. 09:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vedd meg nyugodtan
2021. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17.hetes vagyok. Még nem vettem semmit, és egyelőre nem is tervezem.

28.hétig tervezek dolgozni, majd utána amikor lesz időm körbe fogok nézelődni pár üzletben, aztán neten megrendelem a kinézett holmikat, olcsóbban 😃😄

2021. ápr. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!