Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremcsont- és combtőfájdal...

Szeméremcsont- és combtőfájdalom mikor múlik el?

Figyelt kérdés
37+1 hetes vagyok. Már körülbelül 2 hónapja fáj a combom tövénél, később csatlakozott hozzá a szeméremcsont fájdalom. Sajnos egyre rosszabb, elkezdett a mozgásban is akadályozni. Éjszaka elaludni/átfordulni nagyon nehéz. Ez mikor múlik el? gondolom szülésig megmarad. Van egy két és fél éves fiam, nehéz így őt is ellátni

2021. márc. 2. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem szülés után rögtön elmúlt. Már járni sem bírtam a végefele annyira fájt pedig.
2021. márc. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem szülés után rosszabb lett, bár még csak 2 hónapja szültem.
2021. márc. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a kerek méhszalag feszülése miatt van, én még csak a 6. hónapban vagyok, de nekem is eléggé fáj. Gyanítom, ez már így marad, végülis folyamatosan nő a méh, szóval nemigen lehet szabadulni a feszüléstől
2021. márc. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szülés után múlt el csak.
2021. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb a 18.héten kezdett fájni, de a szülés után is megmaradt a fájdalom egy jó darabig.. Én is sokat szenvedtem miatta, főleg a vége felé. Az akkori házunkban még lépcső is volt, igazi élmény ez. 😅
2021. márc. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!