Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy mondanád meg a párodnak?

Hogy mondanád meg a párodnak?

Figyelt kérdés

Van már egy kisfiúnak. És a párom már akkor mondta hogy neki 3 fia lesz. Èg és föld a 2 terhesség. Nagyon rosszul vagyok a mai napig, így már ő is mondogatja hogy ez tuti lány lesz. Szóval nem ragaszkodik a fiúhoz, nagyon imádná a lányát is.

Most vagyok 19hetes úgy néz ki hogy kislány lesz. Szeretném viccesen közölni vele ha hazaér. Szerintetek hogy lehetne?

Készülj mert lányos apuka leszel? Biztos meglepődnek így is.


2021. márc. 2. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 12.héten fiút mondtak, így nagy volt a döbbenet a 19.héten, amikor mutogatta a puniját :D

A férjem akkor 300km-re dolgozott. Kiterveltem, hogy úgy várom haza, hogy egy rózsaszín lufit kötök a kutyusunk nyakörvére (szobakutya). Végül ebből nem lett semmi, mivel annyira megdöbbentem, hogy egyből felhívtam, és annyit nyögtem a telefonba, hogy “kislány. Lány lesz”. 😂

2 héten belül megszületik, remélem még mindig lány

2021. márc. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Eléállnék, vagy ahogy magamat ismerem már ott felhívnám, és elmondanám. Az agyam eldobom az ilyen túlgondolásoktól.
2021. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én sem bírnék napokat várni, hogy elmondjam neki. Borzasztóan nehéz volt magamban tartani, amikor kiderült a gyerek neme. Sógornőm vitt haza az orvostól de mondtam neki, hogy a gyerek apját illeti a jog, hogy rajtam kívül először értesüljön róla. Nagyon hosszú volt az az egy-másfél óra míg hazaért...
2021. márc. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Mi a férjemmel szinte minden történést azonnal meg akarunk osztani a másikkal. Ilyen esetben kb.ő hívna fel, h."na, mi volt az uh-n". Mindig tudta hánykor, hova kell mennem vizsgálatra. Ha nem tudott jönni, várta a hívásomat a munkahelyén. Nem értem, amikor a valaki pl.a férj tudta nélkül tesztel vagy megy nődokihoz.
2021. márc. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%
Ki mondta h nem tud róla? Jaj olyan fárasztóak vagytok... Mindig ez a duma... Miért ne lehetne valahogy viccesen, rendhagyóan közölni? Ha nincs ötletetek, vagy nektek nem stílusotok ez, nem muszáj ám válaszolni.
2021. márc. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%

5!

Mert ettől a válaszodtól aztán sokkal előréb lett a kérdező 🤣🤣🤣

2021. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
3. Nem akarok napokat várni. Este ér haza a munkából.
2021. márc. 2. 16:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Nekem is tudja a párom hogy mikor hova megyek és várja is hogy hívjam. De annyira szeretném látni az arcát amikor elmondom. Én pl a nagyszüleimnek de meg anyámnak se a telefonba mondtam el. Szeretem látni az első reakciót.
2021. márc. 2. 16:18
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja és ma voltam uh-n. Tudom nem írtam bele. De nem is ez volt a kérdés
2021. márc. 2. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!