Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy petefeszekkel is lehet babám?

Egy petefeszekkel is lehet babám?

Figyelt kérdés
Sajnos a jobb oldali petefeszkem egyáltalán nem működik csak a bal. Így nagyon kicsi az esélyem az anyasagra vagy egyáltalán nincs? 28N
2021. márc. 2. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmiben nem befolyásol tudtommal. Nekem végül nem kellett kiműteni, pedig úgy indult a dolog. Nekem anno azt mondta az orvos, hogy ugyanúgy lehetek várandós, hiszen a pete meg fog érni az egyik petefészekben is.
2021. márc. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt egy méhenkívülim, az egyik petevezetőm elszállt.


Igaz 1 évbe tellett utána, de terhes lettem.

Nekem az orvos azt mondta, egyik hónapban egyik, masik hónapban a másikban érik a petesejt. Fele annyi emiatt az esély, de 2havonta bármi lehet :)

2021. márc. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy-úgy. Fele akkor azesélyed, nem "nagyon kicsi"!

Ne keseredj el, sok sikrt, szép babákat!

2021. márc. 2. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neketek! Meg csak most kezdtünk el próbálkozni.
2021. márc. 2. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ha van peteérés és jó spermium és időben történt együttlét akkor miért ne lehetne belőle baba?Sok sikert
2021. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!