Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzati szivhang figyelot...

Magzati szivhang figyelot mennyire ajanlanatok? 15+4 hetesen ajanlott?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat varok koszi
2021. márc. 3. 07:14
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Nekem jó volt, amíg nem kezdtem el minden nap érezni a baba mozgásait, mert addig folyton csak stresszeltem, hogy ugye megvan-e még. 16 hetesen kezdtem el használni, olyan 20-22. hetekig, onnantól már éreztem naponta legalább egyszer. Azért nem mondom, hogy ennyi időre nem érte meg, mert még akarunk babát, de amúgy ennyi időre kár lenne beruházni egy ilyen eszközre.

Mondjuk azt a pánikot, amikor egyszer nem találtam meg első próbálkozásra a pici szívverését, azt ne akard átélni. Ebből a szempontból tud problémás is lenni.

Egyébként annyira nem oszt-nem szoroz a megléte, nálam inkább csak az alkalmankénti megnyugvásra volt jó, hogy 2-3 naponta ráhallgattam a szívverésére.

2021. márc. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen enis attol felek, hogy nem talalom aztan panik...igyis nagyon aggodos vagyok
2021. márc. 3. 07:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Engem az uram lebeszélt róla, és nem bántam meg, 17-18 hetesen már kezdtem is érezni a mocorgást
2021. márc. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt nekünk. 10. hét után rendszeresen megtaláltam. Akkor még a szemérem csont környékén volt. Amikor voltak olyan napok, hogy nem találtam persze pánikba estem én is, de 1-2 óra múlva megpróbáltam újra és szerencsére mindig meglett utána. Egyébként nagyon hamar meguntam. 1-2 hétig tartott a varázs. Amikor már éreztem mocorogni, egyáltalán nem használtam.
2021. márc. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor lehet most mar a 16 heten nem erdemes? Ugyis nemsoka ereznem kene :)
2021. márc. 3. 07:59
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg igazabol a dokim havonta egyszer ranez :) 23 an is megyek aztan megyek Apr 1 en a 20 hetesre :)
2021. márc. 3. 07:59
 7/9 A kérdező kommentje:
Jajj elso bocsanat a lepontozasert veletlen volt telefonrol vagyok es valahogy sikerult ramennem bocsiiii❤
2021. márc. 3. 08:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nagyon ajánlom, nagyon meg tudja nyugtatni az embert. Plusz nem biztos, hogy te már a 17.héten érezni fogod, lehet csak mondjuk 22 hetesen.

38 hetes vagyok, én valamiért nem érzem sokszor a babát (pedig mozog, az nst is kimutatja), így még most is előveszem.

Sőt, 24.hét után is sokat használtam, mert semmi mással nem tudtam mozgásra bírni a babót. Se kávé, se cola, se semmi, a szívhangfigyelőre viszont nagy többségében reagált.

2021. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En nagyon szerettem. Ugy 10.het korul rendeltem meg,egybol megtalaltam. Talan max 2x lehetett, hogy nem talaltam meg nap kozben,de estere meglett a manokam. Eleg keson kezdtem el erezni a rugast,ugy 24.het korul,ezert nekem nagyon nyugtato volt,hogy tudtam,rendben van. Aztan kesobb is hasznaltam,habar nem olyan gyakran,de mikor lustibb volt,megesett,hogy elovettem nyugtataskepp. :)
2021. márc. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!