Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom ,jónak számítanak-e...

Nem tudom ,jónak számítanak-e ,az embrióink méretei?Bővebben lent..

Figyelt kérdés

Nagyon aggódom,mert tavaly elveszítettük a koraszülött kis babánkat pár óra alatt,súlyos tüdővérzése lett.Akaratlanul is nagyon parázok most. Jelenleg két petéjű ikreket várok.Viszont kicsinek találom a méretüket.Ebben szeretnék egy kis tapasztalatot szerezni,hogy mennyire van rendben szerintetek.A ciklusom rendszertelen volt.De utoljára Január 2.-án volt meg.Ez alapján 8 hét 5 naposnak kellene lennem. Azonban a mai UH méreteik így néznek ki :

A magzat: crl 7mm , petezsák 35mm

B magzat: crl 8mm , petezsák 30mm

Mindkettőnél jó szívműködés.

A méretük viszont 6 hét 4 napnak felel meg.

Lehetséges ,hogy csak elmérték őket? Vagy ez így rendben van??? Aggódom ,hogy nem fejlődnek rendesen . :( Köszönöm a választ.



2021. márc. 4. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ovod tudod mikor volt? Nem lehet hogy később?
2021. márc. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem később volt ovud.

Nekem a 2. és a 3. lányom is később fogant, ennek ellenére mindkettőnél bitang erős pozitív volt a teszt.

2021. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy válaszoltatok, nagyon aranyosak vagytok. Január 24.-én volt ovum :/ . Ez tuti mert volt fájdalom is+pozitív ovu teszt, és tüsző repi előtte. Clostilbegytes ciklusban fogantak. Nagyon izgulok , hogy rendben legyenek. :(
2021. márc. 4. 15:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak a doki gépe nem túl korszerű. Drukkolok, hogy rendben legyetek!
2021. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a 3.babám 6het 6 naposan 6mm volt. Minden rendben volt. Ahogy számolgatom, ovu szerint 7 hét 3 napos körül vagy. Szerintem rendben lesz minden! :)
2021. márc. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm , hogy írtatok. ❤
2021. márc. 5. 07:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, kérdező? Minden rendben veletek?
2021. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a kérdést ❤ Igen pont írni akartam ma voltam genetikain. :) Minden okés , mára behozták magukat szerencsére rendben vannak.Remélem így is marad .

2 mm a különbség köztük. Írni fogok mindig ,hogy mik a kilátásaink a végéhez közeledve. :) Nem szeretem én sem ha meg válaszolatlanul hagynak egy posztot :) Mindenkinek memt a zöld kezecske :)

2021. ápr. 6. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!