Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez a vérzés oka?

Lehet ez a vérzés oka?

Figyelt kérdés

Sziasztok, azért írok nektek mert tanácstalan vagyok.


11 hetes 4 napos kismama vagyok. Erre a picire mi sokat vártunk PCO miatt. Előtte Norculotot kellett szedjek, hogy legyen menszeszem, majd a Clostilbegy segítségével lett a mi kis csemeténk.


Olyan 6 héttől kezdve pecsételő vérzésem van. Progesteron Exeltise-t kaptam napi 2-szer kell szedjem. A terhesgondozós dokim azt mondta szájon át,szülészeti klinikán a hüvelyi adagolást javasolják.


Látszólag mindig használ, lehet butaság de olyan mintha 3,5 hetente jelentkezne ismételten pár napig, enyhe hasfájással és rózsaszínes váladék aztán elmúlik ahogy szedem tovább..


Tegnap voltam ügyeleten vele megint,már nekem kellemetlen visszamenni ennyit, nem akarom azt higyjék panaszkodok de ez normális?

Azt mondták ebből nem lehet többet beszedni. Illetve hogy a Pco csak a fogantatásra van hatással nem a terhességre.


Engem viszont aggaszt.

A babát megnézték, 4.67 crl és szép szívműködése van.


Nekem még sosem volt korábban tapasztalatom. Van esetleg aki így járt rajtam kívül?


2021. márc. 5. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a dokim, hogy kb minden harmadik terhességnél fordul elő kisebb-nagyobb vérzés, ami után mégis egy egészséges baba születik. Aggódni csak akkor kell, ha bő a vérzés és hasi görcsök is társulnak hozzá. Főleg, ha progeszteront amúgy is szedsz.

Sokszor ezeknek az oka sem derül ki. Tudom, hogy nehéz, de próbálj megnyugodni.

2021. márc. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem nincs problémám(pco stb) de én is 3 hetente jártam 2-3 napos vérzés miatt 5,8és 11.héten. Minden alkalommal volt uh. Az egyik orvos alaposan is megvizsgált. Se hematóma se semmi. A vérzés oka sem derült ki. Azóta szerencsére minden rendben. 20 hetes vagyok.

Egyszer azt mondták a 4évesemnél hogy van akinek a menszesze idején megjön vagy pecsétel. Én erre gondoltam mert mondhatni rendszeres volt.

2021. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3×1 progi potlot kellett szednem, de kb. hetente visszatert a barnazas. Amikor felemeltek 3×2 re elmult. Szajon at szedtem.
2021. márc. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 descent válasza:
Nőgyógyászhoz fordulni nagyon eretnek ötletnek tűnik?
2021. márc. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!