Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valószínűleg őt érzem?

Valószínűleg őt érzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 😊 Ma vagyok pontosan 16hetes és már pár napja olyan mintha apró buborékok pukkannának a hasamban. Egyre többször érzem mostmár. Arra lennék kíváncsi hogy lehetséges hogy már a picur lesz? 🥺

A nemét még nem tudjuk egyébként, viszont leginkább akkor érzem ha valami édeset eszem pl csokit 😁

Köszönöm ha válaszolsz 🥰😊


2021. márc. 5. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Lehet a magzat is, de lehetnek a belben levo gazok is, en 18 hetesen ereztem ezt anno. Az edesseg meg megmozgatja oket vagy nemtudom, mikor nstre jartam mondta mindig a doki, hogy keszitsek kis gyumolcslevet meg valami edeset amig tart a vizsgalat🤷🏻‍♀️😅
2021. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Szia hát én ehhez az egészhez őszintén szólva nm ertek,de lehet hogy ez azért van mert ugye már érzed a babát, vagy sokat gondolkozol ezen meg stb.. és lehet hogy már be képzeled magadnak,legalábbis Véleményem szerint..
2021. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Igen ő lesz az elvileg :)

Énis olyan 14-16 hetesen éreztem először, azt mondta a védőnő hogy ő rugdos :)

2021. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazából nem nagyon szoktam gondolkozni rajta, hogy már érezném mert azt olvastam 18-20hetesen lehet érezni először, tehát nagyon nem voltam erre rákattanva mostanában. Viszont pár napja már elkezdett érdekelni mióta érzem ezt a fura érzést 🥺😊 de köszönöm szépen a válaszokat ment a zöld kezecske 😉🙂
2021. márc. 5. 20:09
 5/10 anonim válasza:
2.vagyok.. Értem, Hát ahogy már mondtam én nem nagyon értek ehhez az egészhezz..😅 viszont gratulálok és további sok sikert❤
2021. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ő lesz az! :)

Én is a múlt héten töltöttem a 16. hetet én is érzem azóta, egyre jobban érzem ahogy telnek a napok, biztos vagyok benne, hogy ő az, pedig nem vagyok kis darab sem és az első terhességem. Figyelgesd, hátha érzed! :)

Boldog babavárást!

17 hkm

2021. márc. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok 😊🥰
2021. márc. 5. 20:17
 8/10 anonim ***** válasza:
58%

Én is azt hittem. Ultrahang előtt közvetlenül éreztem, még akkor is, amikor beültem a nőgyógyászati székbe. A doki azonban mondta, hogy biztos nem a baba volt, mert hogy annyira alszik, hogy felkelteni sem tudja...

19 hetesen éreztem az első határozott mozgást :)

2021. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú... nekem az első ilyen mozgás, az odaba...ott! Szabályosan azt éreztem, hogy kificamodtak a beleim. Pillangókat meg bugyborékolást vártam... ehhez képest egy kiscsikó rúgását kaptam.
2021. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tuti, hogy a babát érzed. Az elsőt én is 16 hetesen éreztem először. De nem pillangó repdesést, meg buborékokat,mint amiket sokan, hanem erős rúgásokat :) Uh-n igazolta, meg ha oldalra fordultam látszott is.

Most a másodikat 12hetes kora óta érzem, de ezt még gyengén nagyon és nem is mindig még :) Dokinak is mondtam, azt mondta a másodikat mindig hamarabb érzik. Meg hát vékony is vagyok lehet azért.

2021. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!