Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

szóval vedekezés nélkül csinaltuk, de nem ment el bennem, de azóta aggódom nagyon mert ki tudja.

szóval nincs semmi rosszullét, hanyas, émelygés viszont mostanaban nagyon ehes vagyok, neha fajnak a melleim.

14-en kell megjönnie, vagy akörül, tehat van egy kis időm de nagyon is aggódom és teljesen be vagyok parazva, túl fiatal vagyok még ehhez...

19/l



2021. márc. 5. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan kéne védekezni, és nem idejönni nyafogni. Ha ennyi eszetek van, ne szexeljetek.
2021. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem...ha mázlid van, jönni fog az a menzesz. Legközelebb pedig ajánlom figyelmetekbe az óvszert és a fogamzásgátlót, és akkor nem fogsz parázni.
2021. márc. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írsz, premenstruációs tűnetek is lehetnek...de hát ezt innen nem lehet biztosra mondani. Miért nem vettetek legalább egy óvszert?
2021. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

rám erőltették anélkül,mert nem volt kéznél,nos azért.

tisztaban vagyok vele hogy egy nagy hiba volt ilyen felelőtlenül.

2021. márc. 5. 23:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha akaratod ellenére történt akkor megerőszakoltak, jelentsd fel az illetőt!
2021. márc. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóval egyetértek! Ha akarod ellenére történt, akkor az erőszak.


A parázástól pedig sokféle tünetet tudsz produkálni, vagy bizonyos dolgokat tünetnek gondolsz. Az első igaz tünetek a következő (nem)várt menzesz környékén jelentkezik, ami bő egy hét.

Próbálj ne görcsölni rá, akkor talán késni sem fog. Ha netán nem jön meg 16-ig, akkor tesztelj!


A nyugodj meg és ne görcsölj rá tanácsot megfogadni tudom, hogy nehéz, de gondolj arra, hogy amúgy sem tehetsz semmit se, még orvos sem tudna mit mondani.

2021. márc. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz.
2021. márc. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!