Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Felmérés: te a párod (vagy...

Felmérés: te a párod (vagy akkori párod) gyerekével voltál/vagy terhes, vagy más férfiétól?

Figyelt kérdés
Kommentelni ér, ha tartozik hozzá fontos info.

2021. márc. 6. 20:55
A kérdező szavazást indított:
A pároméval (vagy akkori pároméval)
Más férfiéval
81 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Nem értem azt, aki más gyerekét várja és nem mondja el. Simán kiderülhet később pl.a vércsoportnál is akár.
2021. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
A férjemmel közös gyermekeink vannak természetesen. Nem is értem a kérdést.
2021. márc. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a nők fél %-a képes igy átverni a párját, 95% boldogan vállal gyermeket a férfitól, akivel van.
2021. márc. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
1 akar. De kis szerencsével nem fog. Nem is kell hozza olyan kicsi. Ha valaki A-s vagy 0-ás egész sok kombot meg tud úszni. Főleg ha meg pozitív is hozza. Akkor aztan tényleg. Egy AB negatívval mondjuk nem túl jó kezdeni, mert ha véletlen azt örökli a gyerek azt ki nem magyarázod ha te A-vagy a párod meg mondjuk 0 😂
2021. márc. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Vagy tud róla, hogy a gyerek nem az övé.

Bár az elég fura szerintem.

A vércsoportból simán kiderülhet. Persze ha nem az apjára hasonlít az is hamar kiütközik.

Nekem mindkét gyerek kiköpött az apja. El sem tudom képzelni, hogy nem venné észre az apuka, ha nem az övé a gyerek. Persze ha nem tud róla,hogy megcsalta az asszony..

2021. márc. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
48%

A vér csak egy lehetőség. Kiütközhet pl. szemszín alapján is, ha mondjuk két kék szemű szülőnek barna szemű gyereke születik. Vagy azt nem tudom hogy hívják, mikor az állon van gödröcske, de ha a gyereknek van, akkor az igazi apának is lennie kell. Egy csomó sztorit olvasni arról hogy gyerekek gimis bioszórán jönnek rá, hogy adoptálták őket.

Illetve most már egyre elterjedtebbek (Amerikában legalábbis) ezek a "küldd be a DNSed és összekötünk távoli rokonokkal" szolgáltatások (23&me pl.), ebből is egyre jobban kiderül.

2021. márc. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80%
5 az en fiam egyáltalán nem hasonlít az apjára. Pedig vagy tőle van, vagy a szent lélektől. Esetleg rossz gyereket hoztunk haza 🤷🏼‍♀️ A kinézet nem túl mérvadó.
2021. márc. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!