Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hormonzavar vagy terhesség?

Hormonzavar vagy terhesség?

Figyelt kérdés

A menstruációm eddig rendszeres volt. Megmondom őszintén, hogy nőgyógyásznál még nem voltam. (de már tervezek elmenni) A vírus előtt kezdtem nemi életet élni, aztán mivel nem volt semmi problémám és jött a vírus is nem mentem még el. (24 éves vagyok)

Párommal babát szeretnénk. (Tudom azelőtt sem ártana egy kivizsgálás)

Az elmúlt időszakban elég sokat voltunk együtt, nem védekeztünk. januárban nem volt vérzésem. 25-től kellett volna lennie. Ehelyett február 12 13-án volt egy nagyon kevés pecsételő vérzésem, majd 14.-én egy kevés barna folyás. Akkor csináltam tesztet, negatív volt. De azóta nagyon fáj a derekam, görcsöl a hasam, érzékenyek a melleim. Nagyon nagy hangulat ingadozásaim vannak. Fáradékony vagyok, és nagyon sok fehér folyásom van. Csináltam még egy tesztet (x epil) negatív.

Szerintem már kikellett volna mutatni, de semmi tapasztalatom nincs még ebben a témában.

Hogy mikor érdemes tesztelni? Mikor mutatja ki tutira? Melyik tesztet érdemes megvenni? És ha ilyen van, hogy késik, de aztán szinte semmi, csak pár csepp, akkor honnan kell számolni a következőt? A késett időponttól, még ha csak egy kevéske is volt?

Ha esetleg terhes lennék, azt már szerintem ki kellett volna mutatni a tesztnek, de azért még itt motoszkál bennem. Mennyi esélyt láttok rá?

Beszereztem még egy tesztet ( gabriel) Szerintetek mikor csináljam meg? gondoltam várom még pár napot. Megcsinálom hétvége körül. Csak ez a bizonytalanság elég rossz. És mindenképp elfogok mielőbb menni orvoshoz. Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. márc. 9. 16:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy a stressz is okozhat ilyen tüneteket? Az elmúlt hetekben elég feszült voltak.. Párommal nem görcsöltünk rá a dologra. Nagyon szeretnénk, örülnénk ha lenne baba.
2021. márc. 9. 16:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Már március van tehát kéne hogy mutassa a teszt.Nyugodtan tesztelj akár már holnap reggel is
2021. márc. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Reggel szerintem már nyugodtan tesztelhetsz!
2021. márc. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megcsináltam a tesztet. (végül nem reggeli pisiből) nagyon halványan, de látszik a második vonal. Annyira halvány, hogy nem tudom jó minőségben lefotózni. Megbízható a Gabriel teszt? Nem becsapós? (hallottam olyat, hogy van, hogy látszik a helye, ahol megkell a csíknak jelennie, és arra sokan azt hiszik, hogy pozitív.) fuuh, de izgulok. Azért megprobalom lefotózni és feltolteni. Nem akarom beleelni magam ameddig nem biztos.

2021. márc. 11. 14:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi tortent azota? A clearblue teszt eleg megbizhato
2021. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha halvanyan is,de pozit mutat,akkor az pozi lesz sztem. Nekem marcius 9.en volt utoljara rendes,aztan aprilis 14.korul naggyon par csepp,es decemberben szultem. :)
2021. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!