Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szódabikarbóna teszt bejött...

Szódabikarbóna teszt bejött valakinek?

Figyelt kérdés

Ha vizeletet öntünk rá és pezseg fiú, ha nem akkor lány :)

Próbáltátok esetleg? Van kedvetek kipróbálni? Negatív véleményt nem kérek, fogjuk fel lehetőségnek :)



2021. márc. 12. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbáltam poénból, nyilván abban a tudatban, hogy csak egy játék az egész :)


Nem is jött be, kislányt jósolt, de kisfiú lett.

2021. márc. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D Na akkor én is kipróbálom, kíváncsi vagyok mit mutatja 😅 Sajnos uh-n nagyon takargatta magát.
2021. márc. 12. 12:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is kipróbáltam poénból, nekem bejött. Meg a kínai fogantatás naptár is. De nyilván tudom, hogy fszság az egész, ugyanekkora esély lett volna arra is, hogy bármelyik mást mutat.
2021. márc. 12. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kipróbáltam, fiút jelez 😄

3as, megnéztem a kínai naptárt, az lányt.

Végülis valamelyiknek tuti igaza lesz ezek közül.

Várom a további tapasztalatokat is!

2021. márc. 12. 12:52
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Mivel a vizelet ph-jától függ az eredmény, az pedig az étkezéstől (is), így nyilvánvaló baromság.
2021. márc. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
🤦‍♀️
2021. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is hulyesegbol kipróbáltam, lányt mutatott, kínai naptár fiút. Kislány lett 😊
2021. márc. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is kipróbáltam, lányt mutatott, meg a hipós teszt is. Kínai naptár szerint is lány. Nemsokára kiderül ha megszületik, de az orvosok szerint 1000% hogy kiscsaj. Elég élesen látjuk minden alkalommal. 🙂
2021. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
En is kiprobaltam kislanyt muatatott viszont doki kisfiura tippelt de meg nemlehet tudni biztosra :)
2021. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kínai naptár szerint lány, Czeizel elmélet szerint fiú, a szódabikarbóna teszt szerint fiú, magzati szívhang alapján lány :)

UH szerint KISLÁNY :)

Gondoltam megírom, hátha valakinek később hasznos lesz aki ezt keresi.

2021. márc. 29. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!