Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon terhes vagyok?

Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Tegnap már egy hete késett a menstruációm, amikor csináltam egy tesztet és a halvány pozitív lett. Ez délután történt, másnap reggel azaz ma reggel csináltam egy újat az pedig még halványabb szinte csak akkor latni ha fény felé forditom. Terhességi tüneteim nem nagyon vannak, néha van hányingerem de az akar az idegessegtol is lehet, illetve a mellbimbóim néha érzékenyebbek, hasamba néha beleszúr meg folyásom van és ennyi. Szerintetek lehet terhesség? Csak mert a tesztekre ugy van irva h mar menstruáció napján pontos infot adnak, nekem meg rá egy hetre de ott van az a vonal csak épp nagyon halvány.. volt mar valaki így? Esetleg később lett volna peteérésem és az miatt? Nagy segítség lenne ha ezzel irnatok le tapasztalatokat. Kedden természetesen veszek egy ujabb tesztet.

2021. márc. 14. 17:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
igen lehet terhesség és lehet később volt az ovu. tesztelj és kiderül. szoritok 😊
2021. márc. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyértelműen ott volt a vonal és színe is volt, akkor az pozitív akkor is, ha halvány. Attól is lehet halvány, hogy nem olyan jó minőségű a teszt, vagy tényleg később volt a peteérés. Szóval tuti terhes vagy. Ha még kedden is pozitív lesz, akkor meg is maradt a baba :-) Reméljük ez az eset jön be :-)
2021. márc. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Igen
2021. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
mi a helyzet azóta kérdező?
2021. márc. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Tegnap este csináltam, viszont az 10mlu/ml es teszt volt 2 csík volt rajta viszont a teszt csík még mindig halványabb mint a control csík
2021. márc. 17. 19:53
 6/28 discovery00 válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Nekem holnap lesz 1 hete,h késik és nekem is csak halvány csíkocska van. :( Drukkolok neked majd írj,h erősebb-e már a csík. :)
2021. márc. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

gratulálok! :)

nem feltétlenül baj, hogy nem egyforma erősségű. nem is kell hogy az legyen. olvastam itt, hogy volt akinek halvány pozi tesztje volt 10. héten is, de még a 12.en is, és semmi gond nem volt :)

2021. márc. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat:) holnap a biztonság kedvéért újra tesztelek, nagyon aggódom nehogy valami baj legyen
2021. márc. 17. 21:47
 9/28 anonim ***** válasza:
Tegyel majd esetleg fel kepet,akkpr jobban latjuk.nekem alig latszott a maspdik csik es most 9 hetes a kislanyom .szoval ne aggodj azon ,hogy a kontroll csik erosebb.a lenyeg hogy 2 csik legyen rajta .Drukkolok neked
2021. márc. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a kedd esti, csütörtökön az első vizeletből fogok tesztelni.

2021. márc. 18. 00:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!