Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+2 nincs szívhang, ez baj?

6+2 nincs szívhang, ez baj?

Figyelt kérdés

Menstruáció szerint 6+2 vagyok, 2,9 mm CRL. Sajnos bunkó volt az orvos és eléggé szűkszavú. Viszont mutatta, hogy egy hosszú csík ott pulzál, de hallani nem hallottunk semmit és kérdeztem, hogy miért nem. Azt mondta, hogy nem hallottuk de láttuk. Ami biztos, hogy a gépe nagyon jó, ezért mentem hozzá, tehát tuti nem a gép hibája.

Testvéremnek 6 hét vége fele már rendesen hallani lehetett. Szerintetek feleslegesen aggódom?



2021. márc. 17. 16:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem írta bele a leletedbe, hogy "szívműködés kimutatható"? Az a lényeg. Hogy most hanggal nézi vagy csak a képernyőn, az olyan mindegy.
2021. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már jó. Nekem 4,5 volt a crl amikor lett szívhang. 2 nappal előtte még pulzalas se volt.
2021. márc. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
En ugyanigy voltam... Szivkezdemeny van csak ilyenkor, de nalam is oulzaltybar hangos kattogo hangot nem hallottam, de megnyugtatott a dr nő, hogy a mazsolam szive elkezdett verni. Szinten ra 4 hetre mentem es bamulatosan sokat nott akkora. Bar ez minden UH ra igaz lesz majd. Minden jot!
2021. márc. 18. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
*pulzalt
2021. márc. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Legközelebb kérd meg, hogy hallani is szeretnéd.
2021. márc. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!