Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek a kismama pocakja...

Akinek a kismama pocakja előre nől,annál szemből meg hátulrol nem lehet megmondani,nem lehet látni,hogy babákat,vagy babát vár?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Igen, van olyan.
2021. márc. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Előre nől? Merre nőne, hatra?
2021. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Andizsuzsi ***** válasza:
89%
De, mert megváltozik a testtartása. De nem annyira feltűnő, mint aki oldalra is szélesedik.
2021. márc. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Már valahol a harmincadik hét után jártam, amikor bementem egy boltba. Háttal álltam az eladónak amikor kérdezte, hogy mit szeretnék. Mondtam, hogy olyan felsőt, amiben elfér a hasam. Erre ő kapásból rávágta, hogy minek nekem, nem is vagyok kövér.

Akkor fordultam meg, hogy kövér nem, de terhes az vagyok.

Szegényem nem győzött magyarázkodni, hogy ne haragudjak, de hátulról nem látszott egyáltalán.

Nekem kicsi is volt a hasam, meg előre nőtt, hátulról nem, és ha sötét ruhában voltam, akkor előlről se nagyon lehetett látni.

Ahogy előttem is írták azért ilyenkor a nők tartása, járása megváltozik, azon észre lehet venni. De nekem pl van egy olyan képem, amin egy fekete kötött, testhez simuló ruhában vagyok előröl fényképezve és senki se mondaná meg, hogy pocakom van.

2021. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Igen, nalam csak a pocak nott mindketszer
2021. márc. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Nekem hátulról mindenki azt mondta, hogy egyáltalán nem lehet megmondani. De azért ha elölről nézel valakit kb vaknak kell lenni, hogy ne lásd. Tudod a fénytörés meg ilyenek.
2021. márc. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Hátulról rólam sem mondták meg
2021. márc. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

[link]


A fekete ruhában róla se mondanád meg, hogy terhes.

2021. márc. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Persze. Egy képen ami direkt úgy van beállítva. De ha itt állna előttem, megmondanám.
2021. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Nekem tipikusan vékony derekam van és széles csípőm, nekem előre "nőtt" a hasam, hatalmas hasam volt a végén, de hátulról meg nem mondták volna meg, hogy terhes vagyok. :)
2021. márc. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!