Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 napja késik! Lehet baba?

3 napja késik! Lehet baba?

Figyelt kérdés

Utoljára február 17-én jött meg. A párommal 26-án voltunk együtt,de peteérésem március 4-én volt. A ciklusaim 28 naposak. Már március 20-a van, még nem jött meg de ma negatívat teszteltem.

Soha nem késett még ennyit. Lehetséges,hogy baba?



2021. márc. 20. 04:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden információ stimmel, akkor icsi az esélye. Pláne, ha 26-án voltatok csak ténylegesen utoljára együtt. Azóta eltelt közel 23 nap, ha az az együttlét sikeres lett volna, már termelődne annyi HCG, hogy kimutatná a teszt.

Az ovunak is már 16 napja, de az még hagyján, hisz fogsahatott volna később is, de az utolsó együttlét már elég ideje történt ahhoz, hogy sikeres megtermékenyülés esetén lenne értékelhetó hormon már a szervezetedben. Nekd meg ugye negatív a teszted, 23 nappal később is.

Szerintem. No persze a tévedsé jogát fenntartom.

2021. márc. 20. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Terhes vagy!
2021. márc. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel akar valaki gyereket olyannal, akivel havi egyszer szexel? Ja, tudom, itt mindenki párja külföldön dolgozik.
2021. márc. 20. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Ikrek
2021. márc. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Ikrek🤠👍
2021. márc. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi lett kérdező?
2021. márc. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet
2021. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!