Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a 9. héttől már...

Szerintetek a 9. héttől már elmúlhat az émelygés? Hozzátartozik, hogy a hcg-m igen magas volt már 6. héten is a felső érték teteje, pedig baba nem idősebb, sőt! Lehet, hogy hamarabb volt nálam a tetőzés?

Figyelt kérdés
A 6. hét elejétől volt akkor erősebben, aztán elég enyhén főleg éhgyomorra, meg este, meg nem kívántam enni, legtöbb étel íze nem esett jól. A 8. hét elején volt egy nap amikor viszont sokkal erősebb hányingerem volt, erőm nem volt felkelni egész délelőtt aludtam szinte meg feküdtem, tiszta pattanás lettem. Viszont másnaptól elkezdett enyhülni és most a 9. hétre már több napja nem érzek hányingert. Az egyedüli tünetem nagyjából, hogy szorulásom van és rémesen fel vagyok puffadva hol egész nap, hol délutántól feszül fáj a hasam, akkor mint egy lufi- ez ahogy a hányinger javul szépen egyre rosszabb...

#terhesség #9. hét #hányinger elmúlt
2021. márc. 21. 08:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez lutri... fiammal az 5.től a 10.ig tartott.

Most full magas végig a hcg-m, kb a 9.hétig semmi bajom nem volt.

Most 12hetes vagyok, és szó szerint mindent kihányok...

2021. márc. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12. megszűnt a rosszullért. 2 hétre rá visszajött. Akármi lehet.
2021. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elmúlhat hamarabb is, vissza is jöhet még kamatostól 🙂

Akkor kell dokihoz menni, ha hirtelen elmúlik minden tünet mintha elvágták volna. Illetve, ha görcsölsz is mellé. De tünetek tényleg jönnek mennek, nekem mai napig változatos. 15+1 hkm

2021. márc. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!