Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Huvelygomba? 8 hetes terhes...

Huvelygomba? 8 hetes terhes vagyok. Eros a feher folyasom es most mar viszketek is. A nogyogyaszom azt mondta nem adhat semmit meg 4 hetig, mert arthat a babanak. Igaz ez? Most akkor hogyan kezeljem? Csak nem huzhatom el meg egy honapig.

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég fura a nőgyógyászod! Nem is értem...


Nahh mindegy! Bemész egy patikába elmondod hogy babát vársz, koraterhes vagy, de viszont hüvelygombád van, és adjon rá valamit mert megőrülsz...!


Biztos nem fogja azt mondani hogy nem ad!!


Jobbulást! 32 hetes pocis

2010. aug. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!6 hetes vagyok,még nem viszketek,de a doki vizsgálatkor bővebb sárgás folyást látott,és hogy ne szaporodjon el,mondta,hogy canesten krémet használjak,azt lehet terhesen is.A kúpot nem említette,de a krémet kifejezetten,hogy nem árt terhesség alatt.
2010. aug. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi!en is furcsanak tartottam a valaszat..
2010. aug. 19. 15:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Canesten kúpot és krémet kaptam! Semmi bajom nem lett tőle, se a babának, csak megszűnt a gomba.

Nyugodtan használd!

2010. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

HA AZ ORVOS NEM ADOTT KÚPOT AKKOR NE HASZNÁLD!


Nem véletlenül. Én sem kaptam 12. hétig, mert valóban árthat. Szerinted ok nélkül mondja az orvos?? Ha elkezded magad kúrálni és elmegy a Baba, majd akkor keresd meg a kúp használatára biztató embereket, hogy mutassák meg az orvosi diplomájukat is a jó tanács mellé...:S

2010. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem méhszáj gyulladást állapított meg a doki még a terhességem előtt, amire Betadine kúpot írt fel. Akkor 1 hónapig nem lehetett kapni, így mire megvettem, kiderült, hogy babát várok. És akkor közölte a doki, hogy a 13. hétig NE HASZNÁLJAM! Utána nyugodtan, szóval hétfőn kezdem majd el. Szóval maximum a kenőcsöt használd!
2010. aug. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kremet vettem az nem arthat es mar jobb is.koszi a hozzaszolasokat
2010. aug. 20. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!