Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes kismama vagyok....

26 hetes kismama vagyok. Miért van az, hogy sírós lettem?

Figyelt kérdés
2007. dec. 21. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi!Ez csak a hormonok játéka, én is az vagyok.Van, hogy az okát se tudom...:)21 hetes kismama
2007. dec. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 33 hetes vagyok és a második trimesztertől kezdve én is nagyon sírós lettem. A hormonok és a bizonytalanság miatt, állítólag.

Remélem a szülés után elmúlik!!!:)

Kitartást neked és a párodnak is! Boldog babavárást!

2007. dec. 21. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én az első trimesztert végigbőgtem... magam sem tudtam, hogy miért, de nagyon érzékenyen érintett minden. Sokkal több szeretetet és törődést igényeltem mint máskor, nem voltam olyan erős lelkileg. Mindenkinél változó, hogy hogyan éli meg ezeket a napokat, de ne aggódj, ez csak a hormonok csalfa játéka. Próbálj lazítani, élvezd a Babavárás minden pillanatát, kényeztesd magad mindenféle plusszal amit eddig nem nagyon adtál meg saját magadnak. Ha megszületik a Baba, utána igen kevés időd lesz törődni saját testeddel lelkeddel...:)

Jó Babavárást, és ne feledd, ez átmeneti állapot.

2007. dec. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a hormonok miatt van. Én is sírok örömömben, aggodalmamban, meghatódottságomban...régen nehéz volt könnyeket kicsalni belőlem, most meg... :)
2007. dec. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mióta babát várok csomószor elsírtam már magam hülyeségeken:

pl:

mesében azt lehetett hinni,h meghal a kutya

keveset voltam együtt a párommal,mert éppen más munkarendben éltük életünket

a védőnő is ki tudott akasztani egyszer,h eddig 2kilóval többet szedtem fel,mint eddig ildomos lett volna

Hihetetlenül komoly problémák.Csak a hormonok teszik,és ez így is van rendjén.Majd helyre áll minden:)

2007. dec. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!