Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen hogy állapítjátok...

Terhesen hogy állapítjátok meg, hogy a hús amit vesztek romlott e?

Figyelt kérdés
Ma kacsahúst vettem, vákumcsomagoltat. Amikor kibontottam, olyan édeskés szaga volt. Nem nagyon szoktam kacsát venni, plusz ha a húsra nézek még mindig öklendezek... Honnan tudhatom, hogy ez jó még?

2021. márc. 24. 11:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha romlott a hús, akkor az büdös. Nekem a terhességgel pocsék szaglásom lett, szülés után is így maradt. Mindig a férjem ellenőrzi mielőtt főzök, mert én simán megcsinálnám a romlottat is..
2021. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A kacsának eléggé fura szaga van alapból, meg ez a vákuumcsomagolás is hozzáad valami intenzív összetevőt.

Én eddig minden változó intenzitással szagló vákuumcsomagolt kacsát felhasználtam, ha biztos voltam benne, hogy jól tároltam és lejárati időn belül vagyok (vagy ha fagyasztva volt, akkor ez mindegy) és mindig jó minőségű készétel lett belőle. De igaz, hogy a szaga gyakran kételyeket ébreszt bennem is, nem túl bizalomgerjesztő, csak már van ebben tapasztalatom, mert gyakran veszünk ilyet.

2021. márc. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Utána megmostam akkor már nem volt büdi, inkább csak furcsa szagú. Akkor ez lehet jó?

Sajnos eddig nem tudtam semmit főzni, annyit hánytam, most vagyok 15hetes, már egy kicsit jobb.

Viszont a szaglásom olyan, ha a férjem csak hozzá nyúl a füstölt kolbászhoz, már méterekről megérzem és megyek hányni. Remélem ez nemsokára elmúlik.. 😄

2021. márc. 24. 11:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Átmeneti időszak, addig vagy a férjed kéred meg hogy ellenőrizze vagy bízol benne, hogy jó.

:)

2021. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szagoltasd meg a ferjeddel. Az hogy te most büdös el érzed vagy felfordul a gyomrod, nem jelent semmit. De amúgy a romlott húsnak konkrétan dög szaga van.
2021. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én más szagokat éreztem terhes alatt. Megszokott dolgok elkepesztő büdösek voltak pl tusfürdő, v egyéb pipere cucc. Ételek, kávé is. metró és a kipufogó szag egyszerűen kapott egy soha nem érzett plusz bűzt, szörnyű volt közlekedni. Aztán elmúlt.
2021. márc. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Férjed nem tud fozni?
2021. márc. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnos ő csak este van itthon.
2021. márc. 25. 08:23
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
És? Nem értem amíg nem voltal terhes bejárónő voltal? Este miert nem tud főzni?
2021. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De nyilván főztem, de mivel terhes vagyok és 13 hétig napi 3szor okádtam mindentől, egész nap feküdtem szinte, mert erőm nem volt a wcig kimenni kB, így nem főztem! Most kezdtem újra, de a szagokat továbbra sem bírom! KB minden büdös, még a fagyi is. A húsok meg pláne.. Vágod?

És nyilván a férjem dolgozik, vele nem tudom megszagoltatni jó e a hús, vagy csak nekem büdös.

2021. márc. 25. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!