Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12-hetes babás vagyok. Magánre...

12-hetes babás vagyok. Magánrendelésre járok ami 8000/vizsgálat. De szülésnél nem fogok tudni százezreket adni a dokinak. Mitcsináljak? Ti hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
2008. dec. 4. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Szia! Én is magánrendelésre járok, de én sem fogom tudni kifizetni azt a 85000ft-ot amit a dokim elkér a szülésért. Úgy gondoltam hogy majd a 30-32. hét körül szépen megmondom neki hogy bocs, de nem állok úgy anyagilag hogy annyi pénzt kifizessek. Gondoljon amit akar, úgysem megyek hozzá többet nem vagyok vele megelégedve.
2008. dec. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Ez szemétség! Már bocsi! Ha ő az elején megmondta, hogy ennyiért megy be bármikor (gyermeke első szülinapja, karácsonyfa alól vagy BÁRMIKOR), és nyílván a Te szülésedhez igazítja az éle akkor az ELtét, akkor az ELEJÉN mondanod kellett volna, hogy neked ez nem jó!
2008. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
98%

Utolsó válaszolónak üzenem, hogy ácsi bácsi..

A magánrendelésen elkért 8ezer forint/alkalom elég szép summa önmagában, hogy bármikor rendelkezésre álljon.


És ha én azt mondom, hogy a szülésért a borítékba csak 40 ezret tudok tenni, azt is lesz szíves megköszönni.


Ebből Ő egy forint adót be nem fizet, míg én aki töredékét keresem az Ő havi juttatásának, minden fillér után adót fizetek.


Úgyhogy elégedjen meg annyival amennyit az ember adni tud.

2008. dec. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is magánra járok. Nekem alkalmanként 2-3000 Ft, de nem fogok neki 30.000-et adni a szülésnél. Én 15.000-re gondoltam egy üveg (jobb fajta) itallal összecsomagolva. Szerintem van mire költenünk. El sem tudom képzeli miért kérnek el 8000 Ft-ot alkalmanként.


30 hetes pocakos


Boldog baba várást!

2008. dec. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Persze persze! Én arra értem, hogy szemétség, ha a kismama leül a dokival szemben és azt kéri, hogy a doki vigyázzon rá a 9 hónap alatt és vezesse le a szülést, akkor a doki azt mondja, rendben: vizsgálatonként 8000 (egyébként ez elég olcsónak számít persze relatívan) plusz a szülésért mondjuk 80.000. akkor a kismama ne bólogasson, hogy rendben, ha nem tud és nem is akar annyit adni, hanem mondja meg, hogy neki ez sok vszinű megalkudnak. De az szerintem nem tisztességes, hogy majd a 32.héten szólok, hogy bocs, de nem. Hát de nem? Az elején tisztázni kell!! Szerintem.
2008. dec. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ja még anyni, hogy egy nőgyógyász 120.000
2008. dec. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
szóval 120.000 Ft-ot keres. Az én nőgyógyászom (bár mivel kollegák vagyunk én nem fizetek, lehet, hogy én ezért látom egy kicsit más szemel, mert én a másik oldalra is belelátok) 15.000Ft ot kér egy vizsgálatért a szülés 120.000Ft. Ha tetszik megeggyeznek ha nem nem. ennyi!
2008. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem 6000 egy vizsgálat és 60.000 a szülés. Nekem megér annyit, hogy ismerős kezekben legyek életem fontos pillanatában. Az a doki aki 30 ezret kér hol él???? manapség az már egy csoda, ha ilyen keveset kér.

Kedves Kérdező! nyíltan kérdezd meg az orvosodtól, hogy mennyi a szülés és ha nem tudod kifizetni, akkor beszéld meg vele, játsz tiszta lapokkal, azzal nem lesz baj!

2008. dec. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Már bocsi, ti magánkórházben szültök? Szerintem a szülésért nem kell külön fizetni illetve nem kellene, ha olyan kórházban szülünk ami "mindenkié". Ne ilyen helyen üzérkedjen az orvos százezrekért,ha a magánrendelést meg tudja oldani, akkor a magánszülést( és itt a magánkórházra gondolok) is oldja meg. Egyszóval undorító ez az egész.

Lehet lepontozni.

2008. dec. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj hogy mindenki az orvosba látja az Istent!

Pedig a szülésznőnek fontosabb szerepe ven a szülésnél!

Persze a terhesgondozáshoz kell egy orvos!

Ha megbízol benne és rendeshavi 8000ft-ért vállald ha nem akkor hagyd

2008. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!