Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negyedik napja késik, terhes...

Negyedik napja késik, terhes lehetek? Többi lent.

Figyelt kérdés

Még mielőtt bárki megszólna, szerintem kb az összes hasolnó kérdést elolvastam, mielőtt kiírtam a kérdést, választ pedig nem nagyon tudtam leszűrni, úgyhogy köszönöm ha segítetek.


A lényeg, hogy babát tervezünk a férjemmel, október óta próbálkozunk, eddig eredménytelenül. Tavaly júniusban a 12. Cn-on voltam a nőgyógyászomnál, akkor 8mms endometriumot látott és 13x14mms tüszőt a jobb petefészkemben. (Vajon ez alapján lehet hogy később van az ovu? Habár nem mondott semmit rá az orvos, de majdnem félidőnél ez nem kicsi tüsző? 30-31-max32 napos a ciklusom) Azt mondta próbálkozzunk, 1 évig belefér ha nem sikerül. 30 éves vagyok.


Eddig ennyit sosem késett, legutóbb a 21cn-on voltunk együtt (március 12-én, előtte 8-án), de ma reggel negatívat teszteltem.


Hozzá tartozik, hogy június előtt lefogytam 7kgt (70kgra 175cm-hez) emiatt kitolódott a ciklusom 30ról 32 naposra, ami miatt eléggé megijedtem, és újra mindent elkezdtem enni aminek viszont az lett a következménye hogy visszahíztam 10kgt. :(


Ami újdonság volt most a vitaminokban, hogy múlt hónapban elkezdtem a femibion 0t szedni, 1 hete pedig a mio-inozitolt is elkezdtem inni (mert olyan sok jót olvastam róla). Tudom hogy csak vitaminok és ettől biztos nem késhet, de olvastam hasolnó kérdéseket, ahol nem tudták máshoz kötni a késést.


Mit gondoltok, lehet ebből még baba, várjak még kicsit, hátha pozi lesz pár nap múlva a teszt (olvastam hogy volt másnál is hogy akár 1 hét késésnél lett csak pozitív), vagy már most hívjam az orvosom? Kicsit ideges vagyok, hogy mi lehet. :(


Bocsi, hogy hosszú lett, köszönöm mindenkinek, aki ír véleményt.



2021. márc. 25. 07:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
75%
Csinálsz egy tesztet aztán ha pozitív, terhes vagy, ha negatív, nem vagy terhes.
2021. márc. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
Keress egy agyturkászt előbb aztán ha sikerült lazán venni a dolgot majd tesztelgess. És igen ha negatív nincs gyerek ha pozitív van gyerek. Ennyi.
2021. márc. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Fú, hát köszi, ha nem írjátok, erre nem is gondoltam volna... Nem azért, de az miért "nemlazánvétel", hogy leírtam a körülményeket? Egyaltalán nem tesztelgettem hamarabb, mielőtt meg kellett volna jönnie! Késik, tehát teszteltem...

Ha sikerült volna a szövegértés, akkor rájöhettetek volna, hogy a kérdésem lényege, hogy már most menjek az orvoshoz, vagy várjak még..

2021. márc. 25. 07:52
 4/26 anonim ***** válasza:
85%
Majd ha lesz két pozitív teszted utána menjél azt hittem ez logikus
2021. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Több nap késés után ha negatív a teszt akkor nem vagy terhes. Nekem 1 hetet késett, 2 negatív teszt után elkezdtem inni a Lady Ciklus teát, rá 2 napra megjött. Szerintem ha más bajod nincs és voltál már orvosnál akkor nem érdemes emiatt futkozni
2021. márc. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%

Nekem megy a szövegértés, köszi. Neked?

Figyi, óvodás szint:


Csináltál tesztet?

Igen. Nem.

Ha nem, akkor csinálj tesztet.

Pozitiv? Akkor terhes vagy. Menj orvoshoz.

Nem pozitív? Nem vagy terhes. Nem kell orvoshoz menni. Vársz még pár napot. Csinalsz uj tesztet. Pozitiv? Terhes vagy. Elmész orvoshoz. Nem pozitiv? Nem vagy terhes, elmesz orvoshoz.

2021. márc. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Nyugi, nem kell izgulni, és sietni sem annyira hogy azonnal visszavágj úgy hogy az ékezeteid is lemaradjanak.. Sokkal kevesebb energiádba került volna ha elsőre ennyit írsz, hogy szerintem várj még pár napot és utána menj orvoshoz. 9 szót kellett volna leírnod és nem rajtam levezetni hogy bal lábbal keltél.
2021. márc. 25. 08:05
 8/26 anonim ***** válasza:
53%
Kedves kérdező, másold már ide, pontosan melyik szavaknál nem használtam ékezetet. Nekem kettőt sikerült találni: uj és elmesz. Valóban érdemes volt bele kötnöd. 😗
2021. márc. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Mindegy, én nem fogok veled itt szócsatázni meg nyelvtanleckét adni (de azért segítek hátha lesz haszna, mert szerintem a pozitív hosszú í, a csinálsz-t pedig á-val írjuk, de csak annyira izgat hogy buta vagy-e vagy vagy sem, hogy legalább csöndben maradnál meg ne szemétkednél) szóval jobb lenne ha mást boldogítanál. Köszi
2021. márc. 25. 08:21
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

🤣🤣🤣🤣


Rossz a szemem, nem láttam a rövid ékezetet. De örülök, hoyg neked sikerült. Tényleg, kedves tőled.

Menj, tesztelj újra, hátha megnyugszol.

Beszélgetés vége, szia

2021. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!