Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hirtelen nevetéskor erős...

Hirtelen nevetéskor erős petefészkek körüli szúrás, ami tartott kb 5 msp-ig lehet vetélés a 6. héten?

Figyelt kérdés
Néztem a tv-t és volt benne egy vicces rész. Felnevettem, éreztem, hogy megfeszült a hasam és abban a pillanatban erős szúrást éreztem a petefészkek környékén. Majd abba hagyta. Nagyon megijedtem. 6 hetes terhes vagyok. Okozhatott vetélést? Vagy mi lehetett ez az erős belenyilalás? Aggódom.. első kisbaba.
2021. márc. 30. 14:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen természetes :) nekem is volt ilyen 5-6 hetesen és mostanában is 14-15 hetesen. A babanak nem lesz ettől semmi baja, csak gondolom ahogy novekszik a méh okozhat ilyen furcsa fájdalmakat. Nekem hirtelen mozdulatnál és tüsszentésnél is beszúr néha
2021. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy írtál! Annyira megijedtem... mi lehet ez a hirtelen benyilalás? Teljesen az lebegett a szemem előtt, hogy na most mindennek vége.. annyira megijedtem.. néztem a tv-t felnevettem és hirtelen benyílalt elég fájdalmasan majd, ahogy abba hagytam megszűnt a fájdalom. Remélem nincsen semmi gond
2021. márc. 30. 14:15
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan nincs. Lesznek még ennél furcsább tüneteid is:D ne idegeskedj mindenen, amíg nem görcsölsz és vérzel, nem kell megijedni :)
2021. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked!❤️
2021. márc. 30. 14:31
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha ennyitől elmenne a baba, nem lenne annyi abortusz 😅 Viccet félre téve, baj bármikor lehet, de arra mi nem vagyunk hatással. Lesz még cifrább tünet is 😊 Boldog babavárást! 15khm
2021. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok! Köszönöm szépen a bíztatást!😊
2021. márc. 30. 14:53
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagy bajban lenne az emberiség, ha egy jó vicctől elvetélnének az anyukák. Egyébként annyi, hogy feszülnek a méhet és a petefészkeket tartó szalagok, és ha a nevetés miatt még ezen felül meg is rándulnak, az tud fájdalmas lenni.
2021. márc. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊
2021. márc. 30. 16:48
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
22 hetes vagyok és még mindig van, hogy néha beleszúr. Ne aggódj.
2021. márc. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nyúlnak a méhtartó szalagok. Ha ennyiből kétségbe estél, fog még meglepetés érni.
2021. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!