Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melső fali méhlepény ami...

Melső fali méhlepény ami rálog a méhszájra tapasztalatok? Kinek mikor kuszott feljebb vérzés volt e? Illetve akinek rajta maradt egész terhesség fekvéssel végzödött? Illetve koraszülés lett e belöle?

Figyelt kérdés
Placenta

2021. márc. 30. 21:22
 1/5 anonim válasza:
12. Heti uh nekem is rálógott a méhszájra.. 7hetesen picit véreztem gondolom ezért is volt,de 1nap alatt elmúlt! Pihenés, semmi stressz és a házasélet nélkülözése.. nekem ennyi volt a következő uh-n már szépen a helyén a volt!
2021. márc. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

20 hetes uh-n nekem is rálógott, egy hónap múlva már nem, utána meg még feljebb került.

Szerencsére nekem semmi vérzéssel nem járt, gondolom épp hogy elérte.

2021. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan hátsó fali volt és nem érte el a méhszájamat a lepény, csak nagyon közel volt, mégis vérezgettem 15 és 22 hetes korom között. Pihenés, magnézium és házasélet tilalom volt. Utána feljebb ment és onnantól kezdve semmi gond nem volt, 40+1 hetesen indítottak.
2021. márc. 31. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves utolsó!

Kb. Mennyi vérzésed volt és milyen gyakran? Ugyanebben a cipőben járok csak az enyém mellső fali. De ugyanúgy közel van a méhszájhoz.

2021. máj. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minimális, igazából csak törlésnél látszott. Heti kb. egyszer fordult elő és tulajdonképpen mindig akkor, ha valamivel picit megerőltettem magam (mondjuk felkaptam a mopszunkat, mert kiszaladt az útra). Én akkor úgy olvastam, hogy a mellső fali lepény veszélyesebb, ott jobban kell vigyázni. 3. vagyok.
2021. máj. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!