Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hétfőn éjszaka elöntött a...

Hétfőn éjszaka elöntött a vér, kb. 20 percig folyamatosan jött, nagyobb alvadt vérdarabokkal. 12 hetes vagyok. Szerdán engedtek haza. Az orvos azt mondta, hogy nem talál semmit, ami indokolja. Baba, méhszáj, placenta OK. Tapasztalatok??

Figyelt kérdés
2021. ápr. 3. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, h hematómád volt.


De ezt utóbb nehéz megmondani egy orvosnak is

2021. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, én is erre tippeltem, bár az orvos ezt nem mondta. Akkor a hematomát nem is olyan könnyű diagnosztizálni utólag??
2021. ápr. 3. 14:02
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk ugyanez volt. Ráadásul mivel hármas ikres terhes voltam és hiperstimulált is, így volt több uh-m is az első trimeszterben, különböző orvosoknál és soha senki nem látott semmi rendelleneset. Vérzés előtt pár nappal is voltam uh-n. A vérzés okára sem tudtak magyarázatot adni. Szerencsére utána semmi gondom nem volt, problémamentes volt a terhességem
2021. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is utolsó! De jó olvasni, hogy utána problémamentes volt a terhesség ed! Hármas ikrek?? Az igen. Gratulálok!!
2021. ápr. 3. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!