Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magzatvíz lehetett? 33 hetes...

Magzatvíz lehetett? 33 hetes vagyok és ma reggel mikor felkeltem, és még mielött eljutottam volna a wc-ig elkezdett vmi folynbi belőlem.

Figyelt kérdés
Nem volt olyan sok de azért rendesen végigszaladt a lábaimon. Kb annyi volt mint egy pisilés(úgy tudom a magzatvíz az sok). Ezután elmentem wc-re és rendesen pisiltem. Vagy lehet hogy a magzatvíz szivárog? Még sosem törtönt velem ilyen.
2008. dec. 5. 08:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

szia, ha a magzatvíz folyik az folyik....igen az sok.

nekem elfolyott.szerintem 4-5óráig biztos tartott.

viszont szivároghat is.állítólag.de az orvosom erre mindig azt mondta, ha elkezdi ,nem hagyja abba.

azért hogy nyugtasd meg magad, nézesd meg orvossal.

sok boldogságot

4hónapos kisfiú anyukája

2008. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
én nem várnék a te helyedben.valami folyt a lábadon és csak az orvos tudja megállapítani hogy mégis mi!nézesd meg magad!
2008. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgyan ez volt a 25 hétben. Hogy kizárhasd a magzatburokrepedést irány az orvos. Ha nem görcsölsz, és nem fáj semmid, és már nem is szivárogsz akkor fertőzést kaptál. Amit Canestenkúppal kezelnek. Nekem 2 napig kórházban kellett lennem megfigyelésen, ami nem volt indokolt, mert aki elöszőr megnézet nem volt túl alapos. Mindenesetre írány a doki, és ne izgulj, minden rendben lesz.
2008. dec. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nincs jobb tanácsom,mint az hogy máris zuhanyozz le langyos vízbe és azonnal irány az orvos.

Ez nem túlzott aggodalom a részemről,hidd el.

Ha szivárog a magzatvíz az nem játék!

És 33 hetesen nagyon fontos,hogy még maradjon benn a Pocaklakó:)

Ha a fent említett eset van akkor infúzióval még tartható ez az állapot.Még nagyon fontos minden nap a manócskának.

Ne stresszelj!Csak menj máris.

Ha magánorvosod van és nem rendel épp most akkor is hívddföl.Megmondja mi a teendő.

Drukkolok,hogy vaklárma legyen.

Kriszti

2008. dec. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia! tessék ma elmenni orvoshoz,ezzel nem szabad játszani, föleg ennyi idös terhesen!nekem a kiirt nap elött egy nappal ,reggel kezdödött,estig huztam és még akkor el is inditották a szülést és le is csesztek, hogy miért csak akkor mentem, komoly fertözést szedhet össze a baba. ha több betét átázik pár ora alatt és ülésböl állásba történö mozdulásnál ugy érzed ömlik azonnal menjél, de én a helyedben megnézetném ma mindenképp.
2008. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na, hogy vagytok?
2008. dec. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!