Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő az átlag a magzatmo...

Mennyi idő az átlag a magzatmozgás figyelésénél?

Figyelt kérdés
27-én kellelkezdenem számolni a 10 mozgást 17 óra után és ugye azt kell feljegyeznem, hogy ez mennyi idő alatt van meg. Mennyi a normális?
2007. dec. 21. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is mondták, hogy számoljam a magzatmozgást. Nem lehet átlagolni. Az én kislányom soha nem tartotta be a játékszabályokat. Nekem is mondták, hogy számoljam és jegyezzem fel, de egy idő után én feladtam. Te ismered a pocaklakódat. Hozzá viszonyíts! Figyeld a mozgását és ha valami megváltozik a szokásoshoz képest, akkor jelezd az orvosodnak. Az én lánykám csak el el rugta magát a hasamtól, de nem volt aktív baba egészen a 9. hónapig. Ennek ellenére semmi baja nincs. Az ő mozgását figyeld és ha a szokásosan viselkedik, akkor nyugodj meg. Nem lehet átlagolni minden baba más.

Sok sikert a babához!

2007. dec. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!