Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi magnéziumot szedsz...

Mennyi magnéziumot szedsz naponta? Szeméremcsontnál érzett fájdalomhoz képest mikor szültél?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3. babánkat várjuk. A fiamnál semmi ilyet nem tapasztaltam, a húgánál 31 hetesen van beírva a kiskönyvbe (panaszként), hogy ha sietek vagy cipelek valamit (a hátamon), akkor fáj a szeméremcsontom. Őt 38+4re szültem.

Ma ha pl felállok pihenésből vagy a lakáson belül megyek valahová, de nincs nálam semmi. Akkor érzem, hogy fáj, de még csak 28+4ben járunk a kislegénnyel. Amúgy bár bevérzések miatt veszélyeztetett terhes vagyok, de ezt leszámítva jelenleg semmi panaszom. A baba is nagyon eleven, élvezettel feszítget a csípőcsontomnál és kis pihenőkkel kb egész nap hullámzik a pocim.

Aki esetleg tapasztalta ezt a szeméremcsontnál való fájdalmat az ahhoz képest kb mikor szült? Nyugtassatok meg, hogy nem kíván koraszülött lenni a kislegényke.

Ennyi idősen ki mennyi magnéziumot szed / szedett naponta? (Nekem mindenki mást mond, hogy hogyan szedjem.)


2021. ápr. 7. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Én magnézium-citrátból szedtem végig 2x2 600 mg-os kapszulát, azaz 2400 mg-ot. Nagyobb terhességnél, frontnál volt 3600 is az ikrekkel. Egy babával elég volt a 2400 végig.


A szeméremcsont fájdalomra nincs amúgy hatással a magnézium, hiszen az nem izomfájdalom.

2021. ápr. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

40+4 szültem, a huszonvalahanyadik héttől már éreztem a szeméremcsontomnál fájdalmat. Szerintem nincs összefüggés.

Magnéziumot csak akkor szedtem, ha keményedtem, egy tasak magnosolvot vagy egy tablettányi MagneB6-ot.

2021. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kb a 30. héttől éreztem szeméremcsont fájdalmat, s néha nagyon erősen fájt. A kiírt nap előtt 5 nappal szültem.
2021. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!