Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 mm-es ép szélű petezsák...

9 mm-es ép szélű petezsák szikhólyaggal?

Figyelt kérdés
Előző vérzésem alapján azt hittem, hogy már 6 hét + 3 napos a terhességem, de tegnap az UH-n még csak 5 hetesnek (a plusz napok nem voltak részletezve) ítélték, 9 mm-es petezsák, benne szikhólyag. Az előző menstruáció (?) egyúttal egy korai vetélés volt, így lehet, hogy később volt az ovulációm. Én március 10-11 körülre tippelem a tünetek alapján. Ha valóban ezen napok valamelyikén fogant, akkor ezek vajon megfelelő méretek? 1 hét múlva kell visszamennem, de jó lenne addig megnyugtató tapasztalatokat olvasni :)

2021. ápr. 8. 08:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Az, hogy van szikhólyag és a petezsák épp szélű szabályos, már jó, izgulni nem kell.

Lehet később volt a fogantatás, mint amire tippelsz, pár nap pedig nagyon sokat számít ilyenkor. Szerintem a következő uhra már lesz benne látható embrió is

2021. ápr. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem 5het 4 naposan volt 10 mm petezsák szikhólyaggal. Minden rendben.


Neked valószínűleg 14-e körül fogant a méret alapján. Szerintem eszerint pont jó a méret.

2021. ápr. 8. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon később nem lehetett, mert március 12.-én 16 nmol/L volt a progeszteronom, tehát az már a peteérés utáni napokban kellett legyek. Ez alapján lőttem be a március 10-11-et, amik egyébként a 18, illetve 19. ciklusnapok voltak. Így amiben biztos vagyok, hogy a 14. napon még a kanyarban sem volt a peteérésem. Túl sokat agyalok, mi? :D
2021. ápr. 8. 08:39
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Oké hogy a peteérés akkor lehetett, de a beágyazódás mikor volt? 3-9 napig is tarthat. Ha később ágyazódott be akkor értelemszerűen kicsit kitolódik minden.

Ne izgulj, majd a következő uh megmondja a tutit.

2021. ápr. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Akkor pár nappal kisebb ez még belefér. :)
2021. ápr. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálok lenyugodni :) Köszönöm a válaszokat.
2021. ápr. 8. 09:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Én 03.29én voltam először orvosnál, akkor 5mmes petezsák kezdemény látszódott csak. A héten úgy alakult kórházba kellett menni egy kis rózsaszínes folyás miatt, 04.06án már 12 mmes petezsák, benne 2,5 mmes embrió, szívműködéssel. 04.06án voltam a méretek alapján 5+5 hetes.

Azért nem írok utolsó mensit stb, mert sosem volt rendszeres.

Szóval a tanulság az én történetemből, hogy egy hét alatt mennyi minden változik.. :) az a 9mmes petezsák szikhólyaggal reális lehet, ha az 5 hét elején jársz(az emberi test csodákra képes, simán lehet, hogy később volt peteérésed!!!:)), ilyenkor minden nap rengeteg változás történik!!! :) ne aggódj, minden rendben lesz! :)

2021. ápr. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást, nagyon sokat jelent :) Nem vágyom még egy vetélésre. Közben mondta sógornőm is, hogy neki 6+2-nél még csak szikhólyag volt. Júniusban szül, úgyhogy rendben mennek a dolgok hála az égnek :) Ahogy látom itt is, ahány kismama, annyi petezsák méret meg szívhang időpont van :D Próbálok pozitív lenni :)
2021. ápr. 8. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!