Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet látni a pocak...

Mikortól lehet látni a pocak növekedését? 12 hetes vagyok és semmit nem érzek vagy látok. Néha egy kis húzódás, hirtelen mozdulatra két oldalt például, de semmi más. Ti éreztetek/láttatok már első babánál valamit?

Figyelt kérdés
Csak jövő héten megyek UH-ra, de néha úgy elkeseredem, hogy nincs is benn senki. :D Tudom hülyeség.

2021. ápr. 8. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Attól függ, hogy mennyi súlyfelesleg van rajtad. Nekem van olyan ismerősöm, aki akkor jött rá hogy terhes, mikor elfolyt a vize. Tényleg megtörtént. Alapból is 150+ kg-os volt az illető, menzesze is olyan volt mint a magyar népmesékben, hol volt hol nem volt, más jelét pedig nem érezte. Egy olyan 20 hét környékén már látszani szokott általában.
2021. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Második babával vagyok 17 hetes, semmi hasam nincs még, lapos 😁 Annyi hogy farmert már nem hordok, mert nyomja a gombolásnál.

Nekem annyival könnyebb, hogy már mozog 😁

2021. ápr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 cixa válasza:
100%
18 hetes vagyok 47 kg és semmi hasam sincs :)
2021. ápr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Legkorábban 18 héttől szokták érezni a picit. Ha első baba akkor 20-22 gyakoribb (mert akkor fogod fel, mi a pici mozgása és mi nem az).


A pocak megint mástészta. Valakinek már 12 héttől elkezd nőni, és van akinek 35 hétig semmi látványos nem volt (és amúgy vékony emberről beszélünk).


Légy türelmes, mindent meg fogsz tapasztalni a magaidejében.

2021. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 25 hetesen. De csak azoknak akik tudtak hogy terhes vagyok. Szomszedok, meg itt mellettunk a boltban az eladok, kb 1 hete vettek eszre, mar 3an is rakerdeztek hogy jee te kismama vagy? Pedig jovo honapban szulok😀
2021. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!