Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kíváncsi vagyok a VÉLEMÉNYETEK...

Edinasz kérdése:

Kíváncsi vagyok a VÉLEMÉNYETEKRE.pozitív LH teszt utan két napon is együtt voltunk a párommal.14.DPO negatív terhessegi teszt. Előző terhessegemet már nemvárt előtt 6nappal kimutatta a teszt.Már 4napja késik, sose szokott. Másnak volt hasonló?

Figyelt kérdés
Volt köztetek olyan akinek egyes terhességi között más mas volt a hcg szintje? Most nem pontos értékekre gondolok, csak hogy egyszer előtte egy héttel pozitív teszt, máskor meg az elmaradt menzesz napja után se. Köszönöm szépen!(3.terhességem lenne, mindkettő először jött össze, most a kicsi másfél éves)

2021. ápr. 9. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem mostanában volt egy pár terhességem, de ha a teszt 9 dpo n nem lett + kémiai lett.

Nekem a teszt előtti napokból lesz + tesztem.

2021. ápr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsi az ovura gondoltam ha a + ovu előtt vagyunk együtt akkor leszek terhes.

1 voltam

2021. ápr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, érdekes pedig épp azt jelezné az lh teszt, hogy 24-48óra múlva lesz peteérés, de persze elhiszem, amit írsz. Nekem 31-32 naposak a ciklusaim. Ma volt a 34.nap,es napok óta csak mindjárt megjon érzés... Még van itthon egy tesztem, de még várok kicsit, mert szinte elképzelhetetlennek tartom negatív teszttel terhesek lenni(mégha sok ilyet is olvastam már) egyébként nagyon szeretnénk a harmadikat is😊
2021. ápr. 9. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, azt írják hogy 24 - 36 órán belül van ovu, de az sem kizárt, hogy 12 óra alatt megtőrténik és általában hajnalban. Nekem most az utolsónál ovu + után hamar lehetett, mert csak vasárnap voltunk együtt és szerdán lett + az ovu teszt, és olyan sokat már nem bír a sperma. Sajnos ott nem lett szívhang. Most én is nagyon várom hogy tesztelhessek😁de ilyenkor olyan lassan megy ez a nyanvadt idő😁
2021. ápr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos ma megjött😥 igencsak elindulhatott valami, mert se ilyen későn nem szokott megjonni, és most olyan alvadt véres.. Ilyen se szokott lenni 😥sebaj, majd legközelebb. Sok sikert nektek is! Köszi a válaszokat!
2021. ápr. 10. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!