Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fogászati szűrést végezheti...

A fogászati szűrést végezheti magán orvos? Bepecsételheti ő is vagy csak a körzeti?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Senkit nem fog érdekelni még az sem, hogy voltál-e
2021. ápr. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de én második gyerekkel nem is voltam fogorvosnál. Több hétre adtak időpontot, előző nap meg lemondták, aztán utána napokig próbáltam hívni őket, hiába. Mehettem volna másikhoz is, de inkább hagytam. Senki nem szólt, hogy nincs róla pecsét, csak a védőnő kérdezte meg egyszer, de utána már őt sem érdekelte.
2021. ápr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én magánorvoshoz mentem. Minden orvosnak van pecsétje, tehát mindegy milyen fogorvos csinálja. Én az első helyi magán orvoshoz mentem, aki most covid alatt elérhető volt, mert a sajátom nem ér rá még 2 hónapig, a nőgyógyász meg nyekergett, hogy kell a vizsgálat az első trimeszter alatt.
2021. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!