Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párommal bele vágtunk a...

Párommal bele vágtunk a babatervezésbe és március 17.én megjött, de március 31.én erős hasalj, méh fájdalmam és derék fájdalmam volt, az a mindjárt megjön érzés.És ez minek a jele lehet,beágyazódás?

Figyelt kérdés

De viszont rá április 8.án ugyanez az érzés volt csak hozzá társult a hirtelen hányinger, kicsi szédülés is.

A menstruációmnak elvileg jővőhéten kellene megjönnie (amit nem várok).


2021. ápr. 10. 12:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az a peteérésed lehetett 31-én szerintem. És április 8án lehetett a beágyazódás, ha az volt egyáltalán. Időrendben legalábbis így kellene lennie. Ha történt valami.
2021. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát lehet, majd kiderül hogy mi lehetett ez. De mostanában elég furcsán érzem magam, meg múlthéten is nyilalgatott a jobb oldali petefészkem, meg hajolásra érzem hogy van ott valami
2021. ápr. 10. 13:07
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

Most a tervezésbe vágtatok bele, vagy szexeltek is?

Ugye ha felnő, nem te fogod nyelvtanra tanítani? 🤪

2021. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Ha babatervezésbe vágtunk bele, akkor szerinted ahoz hogy össze jöjjön a baba nem szexelünk?

Hogy jön ide a nyelvtan tanulás?

Rossz kommentektől kíméljetek! Csak hasznos és normális hozzászólásokat kérnék.

2021. ápr. 10. 13:30
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Egyrészt, persze most MINDENT érzel... a természet csinálja a dolgát, néktek csak d.gni kell, aztán majd lesz baba is.

Olyan dolgokat veszel most észre amik tök normálisak és mondhatni állandóan, csak eddig nem figyeltél rájuk.

Másrészt tényleg nem mindegy, hogy tervezni kezdtétek a babatervezést, vagy a kivitelezést kezdtétek el, pl úgy, hogy nem védekeztek.

Ahogy az sem mindegy hogy én elkezdem tervezni a New York-i utazásomat, vagy elutaztam New Yorkban.

2021. ápr. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A kivitelezést kezdtük el,vagyis nem védekezünk, így remélem érted már. 😊
2021. ápr. 10. 13:44
 7/12 anonim ***** válasza:
Így már minden világos. :)
2021. ápr. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
És ezért vagyok tanácstalan, meg nem tudom mire véljem ezeket a jeleket amiket jelez a testem. És azért is kérdeztem hogy hátha valaki tud segíteni a válaszaival.
2021. ápr. 10. 14:27
 9/12 anonim ***** válasza:
A hányinger még korai tünet.
2021. ápr. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan hányinger, vagy nem tudom hogy fogalmazzak, de ilyen émelygést érzek néha néha, meg nem az ilyen mindjárt hányok érzés hanem hirtelen rám jön és utánna elmúlik. Igen tudom korai lenne persze, de akkor se értem miért vannak ezek a tüneteim.
2021. ápr. 10. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!