Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen volt rózsaszínfolyáso...

6hetesen volt rózsaszínfolyásom,rohantam magándokihoz,azt mondta nincs baj,volt szívhang,írt fel 3-4doboz 3x1Ultrogestan hüvelykapszulát(mondta ez kb elég lesz..)(megszűnt a rendelése)Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most 13hetesen,szonográfus mondta,hasi uh,rendben van,szívhang van.Az ultrogestan hüvelyrabit,mivel van lepény,rendben van a kicsi,elkezdtem csökkenteni napi1x-1,5level van még.Olvastam,h nem szabad hirtelen leállni+az első trimben javasolt.

Leállhatok így vagy kérjek sztk nőgyógyhoz időpontot..s majd fogad??


2021. ápr. 14. 07:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Háát én nem merek orvosi tanácsot adni, szerintem itt senki se mer, mert nem vagyunk kompetensek. Kérd ki egy orvos véleményét, nekem amúgy ilyenben segíteni szoktak ha felhívom a rendelőt,nem kell külön bemennem csak megmondják, hátha nálatok is.

Én napi 1x1 (100as) utróról álltam le egyik napról a másikra, nem lett baj.

2021. ápr. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!