Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rossz citologia eredmény...

Rossz citologia eredmény terhesen. Más is járt így?

Figyelt kérdés

Tegnap megjött a citologia eredményem. Holnap megyek orvoshoz, de teljesen le vagyok sújtva.

A leleten az áll, hogy "Kóros neoplasticus hámelváltozás" illetve be van jelölve, hogy "Enyhe fokú intraepithelialis laphám laesio (L. SIL.)" és a HPV.

És, hogy ismétlés 3-6 hónap múlva.

Jelenleg 8+4 hetes terhes vagyok.

Akinek volt hasonló, mi történt vele? És a babával?


2021. ápr. 14. 15:07
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem is ezek az értékeim. Leszámítva a HPV-t de az is kezelhető.

Nincs vele teendő azt mondta az orvosom. Terhességem első heteiben derült ki nekem is. Nem kaptam gyógyszert sem semmit, azt mondta a szervezet általában "önmagát" meggyógyítja pár hónap alatt. De javasolta az egészséges étkezést és vitaminokat ami segíti a folyamatot.

Most vagyok 6 hónapos, 5 hónap telt el az eredmény óta, nekem most fogják áprilisban csinálni a citológiát.

Ne aggódj :) semmi baj nem lesz

2021. ápr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!