Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetesen jobb oldali alhasi...

36 hetesen jobb oldali alhasi kismedencei fajdalom járasra?

Figyelt kérdés

Ha megmozdulok , akkor is fáj ha járkálok a jobb oldal lábam is fáj, meg valamelyik csontom belülről, de nem tudom mi a bugyivonalnál de belül érzem ezt a fájdalmat. kismedence vagy petefeszek vagy nemtudom . Már 6 napja fáj ha bal oldalt fekszem akkor enyhül van hogy elismulik de ha felállok vagy járkálok emelem a lábam akkor belülről beleszur oda valahova egyoldalt. Ez bajt jelenthet ?? vagy csak a terheség miatt?? Dokit csak jövőhet kedden tudom megkerdezni.

Helyesírásért bocsi:) és köszönöm válaszaitok.


2021. ápr. 14. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi baj, ilyenkor már nekem is voltak ilyen fájdalmaim. Nagy már a baba.
2021. ápr. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De csak egyoldalt ? meg nem múló fájdalom ,csak ha fekszek akkor utana felállok,ugyanugy fáj tovább? A lábam ha emelem vagy azon a lábamon állok, akkor oda szúr , belül valahova? Hát rémelem hogy normális😊😊
2021. ápr. 14. 19:49
 3/5 A kérdező kommentje:
más valakinek tapasztalat ezzel kapcsolatban ?😊
2021. ápr. 15. 00:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Logikus, hogy a baba súlya jobban ránehezedik a medencédre, amikor állsz, ezért fáj mindig állva. Valószínűleg egy ideget nyom a baba.
2021. ápr. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2021. ápr. 15. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!