Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negyvenes nő már túlkoros a...

Negyvenes nő már túlkoros a gyermekvállaláshoz? 40+-os nők, vállalnátok még gyermeket?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 14. 22:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

Nem vállalnám!

Látom a környezetemben a 40-es anyukákat, többségük már azért nem bírja úgy a szaladgálást, éjszakázást ahogyan egy fiatalabb anyuka. Ráadásul innestől megnő a különböző betegségek kockázata, én pedig szeretném megélni a gyerekeim felnőttkorát :)

2021. ápr. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%
Nem. Fel akarom nevelni,meg nem az öreganyja akarok lenni!
2021. ápr. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%
Azért ne temessünk már el egy 40-es nőt....ha valaki egészséges, fiatalos, bírja a strapát, megfelelő életmód és odafigyelés mellett (vizsgálatok stb) simán lehet vállalni gyerek 40 évesen is. Arról nem is beszélve, hogy akkorra már jó eséllyel van egy biztos szakmai és anyagi egzisztenciája is, anyagilag kiegyensúlyozottabb hátteret tud biztosítani.
2021. ápr. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
42%

13!

Láttam a legjobb barátnőm férjét 42 évesen összeesni egy kerti grillezés során, agyvérzést kapott. Fiatal kora óta futott, az egész család egészségesen táplálkozott és a munkája miatt vizsgálatokra is kellett járnia. Túlélte, de pelenkázzák, nem nagyon tud magáról.

Azért lássuk be, ahogy telik az idő egyre megnő ezeknek az esélye.

2021. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
79%

Hát én olyat tudok 30 as anyuka terhesség alatt derült ki gerinc daganat. Szülés után pár hónap és meghalt.

És sajnos a gyerek korházban is van rengeteg beteg gyerek, pedig semmit nem tettek😔😭

2021. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
78%
Egy hónapja töltöttem be a 41.évet ...38 hetes terhes vagyok .nem tervezett baba és nem is az első.volt könnyü,nehéz,császár,iker szüléseim is.mégis be vállaltam mindet mert szerintem egy baba nem tehet semmiről.felnőtt gyerekeim vannak, (1-2 szakmával a kezükben,és soha nem kértem segélyt és nem a csokra pályázom.), unokázni szerettem volna már nem szülni,de így alakult.és nem bánom.3.házasság első kközösbaba.és boldog vagyok,nem öreg.
2021. ápr. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Mostani fejemmel azt mondom annyi idosen nem szeretnek gyereket. Remelem addigra lesz már.

Biztos valaki szeretne, es szepen fel is neveli. Nekem nem biztos hogy lenne türelmem hozzá. De rokonom most probalkozik babaval szóval van ilyen igen.

2021. ápr. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom miért vannak eltemetve a 40-es nők. 38 éves vagyok es most döntöttük el, hogy lesz tesó. Természetesen részt vettünk egy kivizsgáláson, de senki nem nézett rám úgy, hogy öreg lennék. Aki 36 évesen azt írja, hogy késő azt nem is értem.🤣🤣 Ez csak itt GYIK-on menő, hogy minek, meg öreg meg stb.. Tisztára lelombozzák a kérdezőt. Kedves Kérdező! Simán!! Te érzed, hogy milyen fizikummal rendelkezel es milyen életet élsz. Én azt tartom szánalmasnak aki 40 évesen öregnek érzi magát. Én speciel jobban mint a 20-as éveimben. 😉
2021. ápr. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Ott a pont a 16-os válaszolónál!!
2021. ápr. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!