Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csináltam tesztet,ami pozitív...

Csináltam tesztet,ami pozitív lett,aztán pár perc múlva el tűnt többi lent!?

Figyelt kérdés

Hello,tegnap előtt csináltam tesztet,délutáni pisibol ,aztán pozitív lett és rá per percre már negatív,esetleg járt valaki így? Terhes lett?

Kistesot szeretnénk,és meg mondom az őszintet ilyennel még nem találkoztam

Esetleg aki volt hasonló helyzetbe mi volt?Lett baba vagy sem?

Negatív kommenteket nem kérek!



2021. ápr. 14. 22:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha folyamatosan nézted, ahogy felszívta a teszt a vizeletet és akkor enyhén kipirosodik, az normális. Ha utána nincs semmi, megszárad a papír és üres a helye akkor az negatív.
2021. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
2021. ápr. 14. 23:11
 3/13 anonim ***** válasza:

Hú, nem csoda, hogy nem tudod eldönteni. Lehet, hogy ilyen szerencsétlenül színeződött el pont a tesztvonal közelében, de az is lehet, hogy pozi lesz.

Csinálj új tesztet mindenképp. Én vennék egy ugyanilyen fajtát, illetve egy másmilyet is, hogy leellenőrizzem. Drukkolok!

2021. ápr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mind a 2 képen pozi valaminek meg kellett szinezni azt a reagenst :) De nem árt mégegyszer tesztelni :) Megy a drukk!
2021. ápr. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pozitivnak tűnik. Ugyan igy jártam ezzel a tesztel(veletlen lepisiltem a kijelző reszt is), így vettünk egy digitálisat, na az szépen kiírta, nem volt kétely.
2021. ápr. 15. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az enyémre is véletlen rá cseppent a pisi :/ nemtudom várok még pár napot aztán tesztelek ,de köszönöm a jó kommenteket
2021. ápr. 15. 07:54
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is pozitívnak tűnik . Tesztelj más fajta tesztel és írd majd meg mi lett. Drukkolok
2021. ápr. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a drukkot, vasárnap csinálok,és meg írom
2021. ápr. 16. 16:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem is pozitív, drukkolok nagyon 😊😊😊
2021. ápr. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, mi lett az eredmény?
2021. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!