Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Karantén terhesség alatt....

Karantén terhesség alatt. Mennyi idő mire megjön a karantén lezárò papìr?

Figyelt kérdés
12hetes vagyok. Vasárnap ejszaka korhazban volt. Hetfő 11kor már haza is engedtek. Ma hivtak hogy 10nap karanténba kell lennem,mert az egyik betegnek aki velem volt egy korterembe pozitiv lett a tesztje. Szerda éjfélig tart a karanténom. Mikorra várhatő hogy megkapom a papìrt hogy véget ért a karanténom?
2021. ápr. 16. 15:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én még a kezdetéről sem kaptam, kedden lett pozitív a gyorstesztem.
2021. ápr. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor én kerültem karanténba (2x is), akkor azon a papíron rajta volt, amit először kaptam, tehát úgy szerepelt rajta, hogy x időponttól y időpontig került karanténba. Ez nekik is könnyebbség, mert csak egyszer kell elvégezni a papírmunkát és nem kétszer.
2021. ápr. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Már annyira nem győzik, hogy van, aki határozatot sem kap. Szóval lehet, hogy soha. Ha letelik a 10 napod, szabad vagy.

Férjem volt pozitív. A háziorvos mondta, hogy x ideig karantén, de semmi hivatalos tájékoztatást vagy hatósági határozatot nem kaptunk. Természetesen attól betartottuk a két hét karantént, amikor letelt az x nap, indult munkába, a gyereket is vittük oviba stb.

De még októberben a kislányunk került karanténba, mert kontakt volt, akkor kaptunk hivatalos határozatot, meg jöttek is ellenőrizni.

2021. ápr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz papirt kapni. Ha letelik es nincs tuneted, akkor mehetsz ki.
2021. ápr. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
2 nappal a pozitív tesztem után kaptam határozatot, ekkor már 6 napja voltam beteg. A határozaton a záródátum is rajta volt, a 10. nap. Utána már mehettem ahová akartam, mivel a karantén utolsó 3 napján tünetmentes voltam.
2021. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, mist kaptam meg a határozatot, hogy akkor hétfő óta karanténban vagyok :D Jó, nyilván azóta nem is hagytam el a lakást, de azért vicces.
2021. ápr. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4hete voltunk karanténba. Lejárt a karantén, akkor kaptuk a határozatot, hogy karanténba vagyunk 🤦‍♀️


Arról, hogy meddig, a mai napig nem kaptunk semmit....

2021. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ.

Azért lett volna fontos,mert hétfőre volt időpontom 12 uh-ra. Ezt ugye le kellett mondanom. Azt mondták hogy akkor jelentkezek ha megvan a zárò határozat.

Szerintetek ha nincs tünetem csütörtökön hivhatom őket? Nem szeretnék kicsùszni a 13+6napbòl.25.-én már a 14hetet töltöm...

2021. ápr. 16. 18:18
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

Hívd fel a helyi szülészetet. Lehet, hogy így a karantén alatt is fogadnak.

Engem barnázással fogadtak covidosan. Elkülönítve, beöltözött doki vizsgált.

2021. ápr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A szülészeten megvizsgáltak mielőtt haza engedtek. A babával minden rendben. Csak az idegesìt hogy tarkoredőről csak annyi van irva,hogy normalis es az orrcsontròl is. Ezt vehetem már biztosra? Ugy értem hogy nem "baj" ha csak ez a vizsgálat van?
2021. ápr. 16. 20:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!