Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg lehet normális a...

Tényleg lehet normális a barna pecsételés terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ma vagyok 6 hetes terhes.

A kimaradt menzesz első napja óta, tehát két hete folyamatosan kevés barna pecsételést tapasztalok.

Tegnap ultrahangon már lehetett látni az embriót és a szikhólyagot, jó helyen van, korának megfelelő méretű, tehát nem méhen kívüli.

Két orvosnál is jártam, mindkettő azt mondta hogy amíg nem mutatkozik vér, addig nem kell aggódni. De engem akkor is nagyon aggaszt és zavar hogy miért van ez. Tapasztalatokat várnék aki szintén volt hasonló helyzetben, esetleg hogy kinek mit mondott az orvos, hogy mi okozhatja ezt?

Mind a két orvos megvizsgált, és azt mondták, hogy a hüvelyben nem látják nyomát semmilyen váladékozásnak, holott én előtte vetkőzéskor is láttam, hogy volt egy kis pecsételés.



2021. ápr. 16. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
48%

Szia🙂

Nem írtak fel neked progeszteront?

En 5. heten barnaztam először, akkor kaptam rutascorbin tarsaságában. Illetve 10 nap agynyugalom, semmi mozgás kb.

Most léptem a 10.hetbe, de azota 2x is volt pár napos barnázásom.

Picuri rendben van, szépen fejlődik, vele nincs baj.

Elvileg ér pattanhatott csak meg.

2021. ápr. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia

Írtak fel, azt szedem.

Nekem az ágynyugalmat nem mondta, de magamtól feküdtem két napot. Talán picit jobb lett, de el nem múlt tőle.

2021. ápr. 16. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem is tudtam csak 6 hetesen, hogy sikerült a baba, mert az első hónapban volt egy 3 napos vérzésem. Nekem erre azt mondták, az egyik oldalon megtapadt, a másik pedig még levált, de nincs semmi baj
2021. ápr. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, de nem minden esetben okoz bajt.
2021. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1 vagyok


Ha az orvos azt mondja, hogy minden rendben van, nem kell aggodni, akkor tenyleg megnyugodhatsz.

Sok rosszindulatú kommentet olvastam en is, amikor először tapasztaltam a barnazast es olvasgattam.

Pihenj sokat és minden rendben lesz😊

2021. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!