Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes vagyok és a babám...

29 hetes vagyok és a babám mikor a zenét hallja, elkezd fickándozni. Azért fickándozik, mert tetszik neki, vagy azért mert zavarja? (Nem hangos a zene).

Figyelt kérdés
2008. dec. 5. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia hát ez attol függ..neked tetszik a zene mert akkor neki is,belöle is azt a hatást váltja ki általában!en is 29 hetes vagyok az én fiam a pocimba akkor 'táncol' ha ütemesebb ritmusos zenét halgatunk plmulatos báli lakodalmast!"én mindenevő"vagyok zenébe, halgattunk rockot discot de ga neki ez kell ezt hallgatjuk bár nehéz volt a neten ijen oldalt találni!Ugyhogy hallgasd ami joll esik!nagyon jo érzés!boldog egészséges babavárást és szép estét!
2008. dec. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy tetszik neki.Nálunk az történt,hogy a párom szokott gitározni,de csak úgy hobbi szinten,autodidakta mód.És mikor pocakos voltam,mondtam neki,hogy hagyja már abba,mert a gyereket is idegesíti,majd ki rúgja az oldalam.Mióta megszületett...azt látni kell.:)Mikor az apja megfogja a gitárt,remegni kezd,vigyorog,sikongat:)Gondolom akkor magzat korában is tetszett neki.
2008. dec. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!