Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek,ha egy 18...

Mi a véleményetek,ha egy 18 éves lány terhes/babát vár?

Figyelt kérdés
Anyagilag jól állunk párommal és babát szeretnénk,de félünk mások véleményétől,a fiatal terhesség miatt. Mi már nagyon szeretnénk babát és próbálkozunk is.

2021. ápr. 19. 19:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/83 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon nagyon nagyon korai. Mi lesz így az egyetemmel és a továbbtanulással?? És nem biztos hogy egy ilyen fiatalok kapcsolata kibír egy babát.
2021. ápr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/83 anonim ***** válasza:
85%

Felelőtlennek gondolom. Ha a lány bármi miatt egyedül marad, akkor nem lesz pénze eltartani magát és a gyermeket.


Amíg pedig más véleménye érdekel, addig nem kellene gyermeket vállalni.

2021. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/83 anonim ***** válasza:
36%

Mert a több éve házasok kapcsolata annyira biztosan kibirja a próbatételeket! Ja nem.


En azt latom és tapasztalom immár 2 eves gyerekkel, hogy a szerelem segít mindent megoldani, viszonylag könnyedén. Lehetsz akárhány éves, egyetemet végzett házas ember, ha nincs szerelem, cseszheted mert csak kötelesség, szürkeség és megszokás lesz.


Nagyon fiatalok lesztek még amikor már újra szabadabbak lesztek, viszont már lesz egy gyeremetek, szerintem ez nsgyon jó.


Fiatal anyuka, hajrá! A sok 40-es begyelesedett anyukaval már a torkom tele.

2021. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/83 A kérdező kommentje:
Nekünk szerencsére párommal nagyon jó a kapcsoltunk,mindent megtudunk beszélni,van bizalom stb. (idősebb). Minden álmunk egy közös baba. :)
2021. ápr. 19. 20:10
 5/83 anonim ***** válasza:
87%

El tudjátok tartani, felnevelni? Külön éltek, vagy a szülők nyakára szülnétek?

Dolgoztál már, vagy csak most érettségiztél? Gyerek mellett tudsz valami szakmát elvégezni, vagy ha felnő a gyerek, csak becsöppensz a munka világába egy érettségivel?

2021. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/83 anonim ***** válasza:
89%

Én nem tartom ezt olyan rossznak, bár van néhány feltétel:

- legyen tényleg biztos a kapcsolat

- legyen meg az anyagi háttér

- fejezd be a sulidat

- ne legyen az, hogy később rájössz, hogy még nem élted magadat

2021. ápr. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/83 A kérdező kommentje:
Szakgimnázium befejezve,külön élünk,dolgoztam már,jó anyagi hátterünk van,és mindketten úgy érezzük,hogy már kiéltük magunkat. Van szakmám,de baba mellett is szerintem egy OKJ képzést is megtudnék oldani,illetve letenni.
2021. ápr. 19. 20:21
 8/83 anonim ***** válasza:
88%

És mennyivel idősebb? Sokkal nem lehet,ha ő is mások véleményétől tart.

18 éves lány, anyagilag nem állhat jól max ha anyu+apu jól állnak.Nem kóstolt bele a felnőtt életbe,alig dolgozott (vagy semennyit), nem bulizott még felnőttesen se egy normalisat.

A 18 évesek zöme nem szül akivel ennyi idősen nagyon szerelmes volt, hanem valaki másnak mikor már tudja mi a különbség a tini szerelem meg a valódi között.Amelyik szül annak a zöme egy idő múlva elválik.VAN kivétel nyilván,de azért a válás gyakoribb.

Én baromira sajnáltam volna ha kimarad az a csomó minden a felnőtté valasombol,ami által olyan lettem amilyen most vagyok, márpedig gyerekkel nem lett volna ugyanaz.

2021. ápr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/83 anonim ***** válasza:
71%

Baromi felelőtlenség!

1. Ha valóban annyira felelősségteljes vagy te meg a párod, akkor nem itt írogatnád ki, hogy ki mit gondol arról, hogy egy lány 18 évesen terhes.

2. 18 évesen a mai világban nem szabad gyereket vállalni! Ez nem a régi világ, ahol egy gyerekkel örökre meg tudtál fogni egy pasit.

3. Az lehet, hogy te úgy gondolod, hogy biztos alapokon áll a kapcsolat, de az a baj a korai gyerekvállalással, hogy fiatalok vagytok, még változni fogtok. Nemcsak testileg, hanem lelkileg is. Nem biztos, hogy olyan fele változtok, amit kibírna a másik fél vagy a kapcsolatotok.

4. Mindenki azt gondolja mindegyik szerelméről, hogy ő az igazi, senki nem úgy áll egy kapcsolathoz, hogy na majd egyszer úgyis véget ér. Lehet, hogy még lent van a lila köd, és akkor majd "előbukkannak" a rejtett hibái, és lesz majd sírás, főleg amikor ott van egy gyerek.

5. Egy gyerek nem megkoronázza a kapcsolatot, hanem próbára teszi.

2021. ápr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/83 anonim ***** válasza:
78%
Lesajnálnám. Minimum 3 életet tönkre...sz a hülyeségével.
2021. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!