Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Negatív teszt, és mensi sincs?

Negatív teszt, és mensi sincs?

Figyelt kérdés

Pedig már 2x szültem, meg nyilván felkeresem az orvosom.

Kisfiam születése után mióta megjött erős görcsök. Vagy előbb vagy később jött meg. De csak 1-2 nappal. Meg inkább előbb.

De most 4. Napja késik. Tudom még ez se jelent semmit. Szombaton csináltam tesztet. Az negatív, ma is nem első pisiből az is negatív. Majd holnap a reggeliből csinálok még.

De semmi olyan jele nincs ami mensi előtt szokott. Olyankot nagyon idegrs vagyok stb. A hasam se görcsöl. Annyi, hogy ment egy kocsit a hasam ez az egy van csak. Meg néha beszúr a hasam. De nem úgy mint mensi előtt.

Az volna a kérdésem, hogy mennyit várjak még? Kinél hogy volt ez? Vagy már ma hívjam az orvosom? Vagy csak holnap ha megint negatív lesz a teszt?

Ilyen még sosem volt.



2021. ápr. 26. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak annyi tüneted van, hogy késik a menszesz, nem kell rögtön orvoshoz rohanni, lehet, hogy nem, vagy később volt peteérésed, sok minden befolyásolhatja. Ha még 2-3 hét múlva sem lesz változás, elég akkor orvoshoz fordulni.
2021. ápr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nincs más panasz, a következő mensi esedékessege utan is ráérsz elmenni dokihoz, ha az sem jön meg.


Simán lehet, hogy 1 hónap kimarad....

2021. ápr. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem jön meg ak övetkező napba tervezetkor sem,akkor meny orvoshoz.
2021. ápr. 26. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!