Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyakdugó vagy polygynaxtól...

Nyakdugó vagy polygynaxtól kocsonyás folyás? 37+5 hetes

Figyelt kérdés
6 darab polygynaxot raktam fel fertőzésre irta a doki. Már 2sodik napja nincs, nem rakom , de mégis olyan hasonló folyás jött ma, sárgás kocsonyás reggeltől ,akarhányszor pisiltam. Tegnap sem volt már a kúp még sem jött,csak ma. Mindig egy kevés jön olyan sárgás. Szerintetek nyákdugó? És igy a fertőzés felszállhat a babának vagy nem? árthat e neki? Bocsi hogy enyit kérdezek, de 2 abortuszom volt és ez az első. Nagyon szépen köszönöm a válaszaitok

2021. ápr. 27. 22:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Légszi valaki irjon már köszönöm 🙏
2021. ápr. 28. 05:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, hogy nyákdugó-e. Csak azt tudom elmondani, hogy nekem milyen volt. Három részletben távozott szülés előtt 3 nappal. Kb cseresznye és dió nagyságú mennyiség közötti, fehér, kocsonyás, egybefüggő anyag. Amúgy, ha bírod az ilyen képeket, google-ben rákereshetsz.
2021. ápr. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja egyébként a szüléssel teljesen időben lennél, én 37+2 re szültem.
2021. ápr. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én nem is attøl félek a szüléstől, hanem hogy a fertőzést igy megkaphatja a pici, azt olvastam hogy nyákdugó védte. Az orvosnál voltam nem mondtam ezt a sárgás valamit mert akor még pici volt nagyon . De méhszájvizsgálatbôl biztos tudta ő, vagy abból nem venni észre hogy a nyákdugó távozik?... ma is van mindig pisilés után egy kevés nyulós.
2021. ápr. 28. 10:00
 5/7 anonim ***** válasza:
A doki azt látja, hogy abban a pillanatban mennyire van nyitva a mehszáj. A nyákdugó nyiláskor távozik. Amúgy szerintem ez csak sima folyás, ha nem nagyobb darabokban jön. Mivel végeztél a kezeléssel, a fertőzés megszűnt,nem?
2021. ápr. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát lehetséges hogy megszünt lehet streptococusom van /volt mert a törlet után mondta. volt nagyobb darabban is ilyen nyulos, de többi kissebekben jön..

örülnék ha sima folyas lenne még ez...

csak az aggaszt h miért változott meg az állaga , miért lett nyulós.

2021. ápr. 28. 12:01
 7/7 A kérdező kommentje:
valaki esetleg???
2021. ápr. 28. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!